Моніка Беллуччі взяла і стала старшою, не запитавши ні в кого дозволу…

Моніка Беллуччі взяла і стала старшою, не запитавши ні в кого дозволу…

Моніка Беллуччі взяла і стала старшою, не запитавши ні в кого дозволу, чим викликала бурю обурення у полум’яних борців зі старістю.

Так як же вона сміє виставляти напоказ свої зморшки, коли ми щоденно, не покладаючи жодної частини тіла, з ними боремося! Неподобство ж! Вимагаємо терміново омолодити і припинити ображати почуття віруючих в вічну молодість!

Я, звичайно, цих людей розумію. Самим фактом свого існування Моніка перекреслює весь сенс життя дамочок, що б’ються смертним боєм з наступаючими ознаками старіння. Вони б’ються – вона просто живе.

Ось взяла нещодавно і винесла на подіум своє чудове тіло з усіма зморшками, носогубними складками і гусячими лапками, зайвими кілограмами і припухлістю під очима, з усім, що дала природа, не соромлячись і абсолютно не цікавлячись думкою адептів нескінченної молодості. І це чудово! Тому що хтось повинен нарешті розповісти світу, що старіти – зовсім не соромно!

І хто, як не блискуча Моніка, може продемонструвати, що старіти можна красиво і з гідністю, не витрачаючи дорогоцінні роки життя на безглузду боротьбу з природою.

Іда Антонян