Жінкам на замітку: як позбутися від суперниці

Жінкам на замітку: як позбутися від суперниці

Криза середнього віку – жорстока річ. По різним людям вона вдаряє по-різному, але по чоловікам чомусь (у всякому разі з спостережень за оточуючими) завжди мітить в одну точку – еротичну. Іншими словами, сивина в бороду – біс в ребро. Сорокарічні чоловіки починають повально кидати своїх дружин-одноліток і кидатися за молоденьких дівчат.

Мій чоловік тримався довше за інших. Уже всі знайомі порозводився, а ми як і раніше разом. Однак, настає момент, коли на горизонті з’являється ВОНА, і в надійній сімейній фортеці виникає тріщина. Вона – це молода фіфа, з якою ми познайомилися по роботі (у нас з чоловіком спільний бізнес), і яка вважає, що вона «за всіх розумніша, рум’яніша та біліша».

І ось ця фіфа починає підкочувати до мого чоловіка і так, і сяк: всякі там розмови по душам, посмішки та інші знаки уваги. Чоловік поки тримається, але відчуваю, що з кожним разом тріщина стає все ширше і ширше, і скоро фортеця здасться. Учиняти скандал чоловікові як би не справа: по-перше, у мене немає ніяких доказів, а по-друге, це не в моєму амплуа лити сльози і висмикувати з себе волосся (яке вже, до речі сказати, починає сивіти).

Але проти краси молодості є велика сила – життєва мудрість, накопичена за довгі роки, і мені приходить в голову геніальна ідея. Коли ми зустрічаємося з потенційною суперницею в черговий раз, я так ненав’язливо до неї підкочую і говорю приблизно наступне: «Ми через тебе з чоловіком мало не посварилися вчора». У неї в очах удаване здивування. «Розумієш, – продовжую я – ми з чоловіком любимо сеkс у трьох. Ми і бізнес цей відкрили, щоб було легше знайомитися з новими людьми і запрошувати їх до себе в ліжко. » Здивування змінюється легким страхом. «А щодо тебе у нас суперечка вийшла. Чоловікові ти подобаєшся, а мене ти ну зовсім не заводиш. Зрозумій мене правильно: ти дуже симпатична і розумна жінка, але я абсолютно не відчуваю до тебе еротичного потягу.».

Дівчинка починає відступати назад. «Не знаю, – знову кажу я – якби дала мені шанс пізнати тебе ближче, то, можливо, я б змінила свою думку».

Епілог. Через кілька днів під час вечері чоловік вимовив: «Лея якось дивно себе сьогодні вела. Я їй посміхнувся, а вона на мене так подивилася, ніби я якийсь збоченець».

Джерело