Яким жінкам надають перевагу чоловіки? Усього дві якості

Яким жінкам надають перевагу чоловіки? Усього дві якості

Так влаштована чоловіча психологія…

Головна жіноча помилка: вони думають, що якщо чоловік закохався, то це забезпечить довгі стосунки. Але закоханість — це гормони. Це почуття проходить у термін від 1 до 12 місяців. Якщо ваша мета – кохання, глибоке довготривале почуття, то його потрібно вміти розвинути.

Ще одна новина: перш ніж чоловік покохає, спочатку він повинен закохатися. Тому відкиньте свій скепсис щодо сеkсуальної зовнішності, думаючи, що це вам «не потрібно тому, що люблять за душу». Ви праві наполовину: люблять за душу. Але закохуються у зовнішність. Ви вже можете бути ідеальною жінкою для кохання, але поки залишаєтеся непомітною для чоловічої сеkсуальної уваги, на жаль і ви будете програвати сеkсапільним дамам, які майстерно вміють закохувати в себе, але далекі від того, щоб дарувати справжнє кохання. Так улаштована чоловіча психологія, такий світ.

Якими якостями потрібно володіти, щоб чоловік покохав: міцно, по-справжньому, чесно і назавжди? Ті, хто скаже, що це неможливо, лише проектують свій особистий нещасний досвід на все людство. Цих якостей лише дві.

1. Розуміння

Ми любимо тих, хто розуміє нас і розчаровуємося в тих, хто не розуміє. Розуміння — стан залученості, емоційної близькості, інтересу до партнера. Щоб тебе покохали, щиро і навік, потрібно робити прямо протилежне, що роблять більшість жінок: не випендрюватися, вилазячи зі шкіри, намагаючись привернути до себе увагу і довести, яка ти класна і чудова (тобто не бути зосередженою на собі), щиро цікавитись партнером. Хіба ви самі не відчуваєте зростаючу симпатію до будь-якої людини, яка хоче вас ближче пізнати, щиро цікавиться вашими емоціями, думками? Звісно, ​​відчуваєте. В якийсь момент симпатія переростає в більш глибоке почуття — кохання.

Що потрібно, аби розуміти чоловіка?

Насамперед розуміти його психологію. Переважна більшість людей зовсім не уявляють, що коїться в іншої людини в душі тому, що не цікавиться по-справжньому. Усі хочуть, щоб зрозуміли їх, але не намагаються зрозуміти іншого. А з урахуванням того, що душевна організація чоловіків і жінок така різна, як у кішок і собак, люди так і живуть як кішки з собаками: гавкаючись, кусаючись і страждаючи від непорозуміння.

2. Лагідність.

Це здатність зберігати внутрішній спокій, який зовні проявляється як м’якість, жіночність, ніжність, але при цьому зі збереженням особистих кордонів та особистого стрижня.

«Чоловік голова, а дружина шия. Куди поверне, туди і ноги підуть». Жінка керує чоловіком, сім’єю, та всім світом через свою унікальну якість — лагідність. «Лагідне слово і кістку ломить» — жіноча м’якість підпорядковує собі чоловічу жорсткість, і найсуворіші воїни стають ніжними тигренятами поруч із лагідною жінкою.

На жаль, завдяки втраті народних традицій, деградації системи виховання хлопчиків і дівчаток, багато сучасних жінок втрачають цю якість, змушені без чоловічої підтримки ставати жорсткими, чоловікоподібними.

Лагідність – це не поступлива сліпа покірність. Ні. Лагідність можна порівняти з водою: будучи плинною і м’якою, вона огинає будь-які перешкоди, але досягає своєї мети. Спробуйте стиснути воду, і вона втече крізь пальці. Вдарте і отримаєте забій, як при ударі в землю — лагідність, будучи ніжною і податливою зовні, має твердий внутрішній стрижень.

На чому заснована ця лагідність, це внутрішній спокій і здатність легко витримувати будь-які стреси сімейного життя і позбавлятися негативних емоцій, як дощ змиває бруд з міських вулиць? Висока самооцінка, глибока впевненість у собі, здатність керувати своїми емоціями, м’яко і вміло виходити з будь-яких конфліктів, керувати іншими через ніжність і любов. Воістину, ця найголовніша жіноча якість повинна розвиватися з найменшого дитинства.

Олександр Шахов

Джерело