Чим холодніша жінка до чоловіка – тим сильніше він її кохатиме!

Чим холодніша жінка до чоловіка – тим сильніше він її кохатиме!

Багато хто неодноразово помічав, що коли жінка прив’язується до чоловіка, і починає максимально проявляти своє кохання, він починає віддалятися і ставати холоднішим. А якщо жінка вирішує розійтися, то навпаки, чоловік відразу починає божеволіти від бажання її повернути і робить все можливе для цього. Але чому так виходить?

Вся справа в тому, що ми так влаштовані – ми швидко звикаємо до всього і починаємо вважати нормою. Це можна побачити у всіх сферах життя. Наприклад, купивши новий телефон, перший місяць ви відчуватимете справжню радість від нього, а потім він просто стане звичним, і не викликатиме таких відчуттів.

Що відбувається у стосунках?

У любовних стосунках відбувається те саме. Згодом чоловік звикає, що жінка з ним, йому починає здаватися, що так має бути і завжди, тому він перестає її цінувати. Але, якщо він зрозуміє, що може її втратити, тоді його почуття будуть максимально сильними і він почне робити для неї все, щоб не втратити її або повернути. Так працює почуття власництва, яке властиве переважно чоловікам. Коли в нього відбирають те, що належало йому, він відразу активується, щоб повернути це назад.

Як зберегти інтерес на все життя?

Щоб чоловік не переставав цінувати вас і не ставився як до належного, необхідно правильно почати стосунки. Чоловік повинен домагатися жінку, і чим більше він зробить для того, щоб її завоювати, тим більше він її цінуватиме. Чоловіки цінують те, у що вкладаються.

Жінка має вміти протягом усього життя давати відчуття, що вона не належить йому, і що йому дуже пощастило, що вона зараз поряд із ним.

Жінка завжди повинна залишатися трохи недоступною та нерозгаданою до кінця для свого чоловіка, і тоді він цінуватиме її та любитиме протягом довгих років.

А ви погоджуєтесь з такою думкою?

Джерело