У кожного чоловіка є головна жінка його долі

У кожного чоловіка є головна жінка його долі

Іде жінка, йдуть сили та здоров’я…

У чоловіка є Головна жінка його долі.

Він зустрічає її зазвичай після того, як пережив якісь захоплення чи навіть кохання. Є в нього за плечима досвід і шрами на серці, а може — просто подряпини… Але він зустрічає Головну жінку своєї долі і між ними спалахують почуття. Дуже сильні почуття. І потім починаються неминучі конфлікти чи просто нерозуміння; на жаль, так часто буває при сильних почуттях.

Якщо чоловік та жінка розлучаються, все складається трагічно. Як не дивно, чоловік часто гине, ніби втративши джерело енергії. Загострюються його хвороби, настають проблеми, а потім він гине.

Як Шопен, який пішов від Жорж Санд, своєї коханої жінки. Він тяжко хворів на туберкульоз, але поки він був зі своєю коханою, він написав безліч великих творів і протистояв хворобі. Він жив і творив! А після розриву втратив творчі сили та швидко помер… Так і Наполеон покинув Жозефіну, яку дуже кохав, хоча між ними були важкі та складні стосунки. А потім усе втратив і втратив імперію.

Чоловік іноді не до кінця розуміє, наскільки важлива для нього Головна жінка його долі. Можливо, вона втілює образ матері; можливо, стародавньої богині… Але так трапляється, коли чоловік втрачає свою Головну жінку — йдуть сили і життя.

Чоловік не розуміє іноді, наскільки кохана важлива для нього. Не усвідомлює, як багато енергії отримує і як виживає завдяки цьому за найважчих обставин. А потім розлучається зі своєю Жінкою і гине. Спершу психологічно, а потім фізично. Багато прикладів можна навести. І у звичайному житті ми часто це бачимо.

Пізно усвідомлює чоловік, що означала для нього Головна жінка. Що давали її кохання та присутність. І перед смертю кличе своє кохання і тільки його згадує. І часто чоловік каже такій жінці, поки вони разом: «Ти моє життя!». Але сам не до кінця розуміє, що це чиста правда…

Автор: Анна Кір’янова

Джерело