10 рис сильних людей, які лякають і захоплюють одночасно

10 рис сильних людей, які лякають і захоплюють одночасно

Зазвичай люди судять про оточуючих після того, як ті поводяться, розмовляють, одягаються або чим заробляють собі на життя. Соціальний статус та «картинка» – це все. Замислитися, заглянути глибше, зрозуміти людину – на це більшості не вистачає ні часу, ні бажання.

Хоч як не сумно визнавати, але це правда. Справа в тому, що ми живемо в «засуджувальному» суспільстві, яке чи не щохвилини тестує кожного: «А чи ти такий, як усі? Усміхнений, успішний, що крокує в ногу з колонами таких же мотивованих та «зручних» людей?».

Наше суспільство стало надто критичним. Воно вимагає або “відповідати”, або відразу ж засуджує. Що ж робити? Вибрати шлях найменшого опору і стати такими, якими нас хочуть бачити (або талановито вдавати, що рано чи пізно все одно набридне), або все ж таки залишатися собою, ризикуючи, що не виправдаємо чиїсь очікування, викличемо нерозуміння і неприйняття?

Рішення за вами. Комусь комфортно бути як усі, і це його вибір, а хтось завжди залишається собою. Проблема полягає в тому, що сильні особи, які не прогинаються під цей світ, нерідко славляться грубими. Їх засуджують, із ними складно. Однак думка інших їх мало хвилює: вони завжди і за будь-яких обставин діятимуть відповідно до свого погляду.

Отже, поведінка таких сильних особистостей – лякає. При тому, що вони не є абсолютно ніякою загрозою, просто завжди можуть постояти за себе і за те, у що щиро вірять.

На жаль, у світі, де все пронизане тривогою та страхами, сильні риси таких людей помилково сприймають за грубість та неввічливість. Тому вважають джерелом небезпеки.

І зовсім дарма. Тому що боятися слід не прямолінійних і чесних (перед собою та іншими) людей, а усміхнених і милих тихонь, які встромлять вам ніж у спину за першої нагоди.

Для того, щоб краще зрозуміти, що ховається за жорсткою зовнішністю сильних (а тому – страхітливих) людей, наведемо 10 чудових рис їхнього характеру. Заодно ви зможете визначити, чи належите самі до такого типу – не найбільш «зручному», але тому, який дійсно заслуговує на захоплення.

«Лякаючі» люди напрочуд:

1. Надійні

«Найуспішніші люди, яких я знаю, також найнадійніші».

Уейн Джерард Тротман

Вони не сюсюкають і не намагаються сподобатися, вони просто завжди намагаються бути чесними та відповідальними. До речі, саме ця риса допомагає їм досягти успіху не лише у професійному, а й у особистому житті. Наприклад, якщо вони обіцяють щось зробити, то дотримаються слова, чого б їм це не вартувало.

2. Чесні

“Ви повинні вчитися бути відвертими зі світом: відвертість – це дитя чесності та хоробрості”.

Роберт Е. Лі

На щастя, цим людям не потрібні уроки чесності, оскільки вони належать до того рідкісного типу, який сміливо каже, що думає, не побоюючись можливих наслідків чи реакції оточуючих. Вони чесно говорять правду не для того, щоб образити когось або принизити – вони просто впевнені, що брехати не можна. Навіть якщо знаєш, що твої слова засмутять когось чи зіпсують стосунки.

Ця їх риса «рубати правду» – не найкращий спосіб бути чесними, але, погодьтеся, краще почути гірку правду, ніж жити в брехні та ілюзіях.

3. Завжди відкриті новому

«Позбудьтеся упереджень. Інакше ви ніколи не досягнете справжнього успіху».

Марта Стюарт

Ці люди насправді завжди відкриті для нових поглядів та нового досвіду. Вони намагаються використати всі можливості, які лише випадають. Найчастіше це багатьом не зрозуміти, навіть дратує. Якщо вони вирішили «полетіти на Марс» – це станеться за будь-якої погоди. Їхні амбіції та рішучість лякають оточуючих, але це не привід зупинятися!

4. Неперевершені в умінні швидко знаходити правильні рішення

Ці люди також унікальні тим, що завжди знаходять оптимальні рішення. Навіть у найбезнадійніших ситуаціях. Справа в тому, що у них є дуже хороша риса – вони ніколи не зациклюються на проблемах і не виправдовуються. Натомість просто роблять те, що повинні. Природно, що така поведінка лякає слабих людей.

5. Залізна воля

«Життя сповнене щастя і сліз; будьте сильними та вірте».

Каріна Капур Хан

Хоч би як складалися обставини, і яким би неможливим щось здавалося, такі люди ніколи не сумніваються, що, зрештою, все буде добре. Віра – ось що є їхньою дороговказною зіркою та гарантією успіху. До того ж, вони не сприймають проблеми надто серйозно, розуміючи, що так влаштоване життя: біла смуга змінюється чорною, а потім – навпаки.

Замість страждати і шкодувати себе, вони борються і долають труднощі – сходинка за сходинкою. Вони ніколи не здаються, бо навіть не припускають самої думки про поразку. І це спрацьовує – вони перемагають!

6. Нетерпимість до драм

«Труднощі неминучі. А ось драма – це вже вибір».

Аніта Ренфро

Ці люди не скаржаться самі і не терплять скигліїв і вічно всім незадоволених. Справа в тому, що вони просто не мають часу на дурні драми. Плітки, порожні розмови, пересуди – все це для них не більш ніж порожній шум. Вони твердо впевнені, що проблеми слід вирішувати, а не годинами обговорювати, а труднощі – долати, а не нити і плакати.

Природно, що така нетерпимість до драм оточуючими сприймається як грубість та черствість. Хоча насправді ці люди просто не сприймають фальшивого та марного театру.

7. Неупередженість

«Коли ви засуджуєте іншу людину, це визначає вас, а не її».

Вейн Дайер

Ці люди знають, що ніхто не досконалий (і вони, в тому числі), тому ніколи не засуджують інших і не терплять, коли хтось робить так у їхній присутності. Ось чому вони або відразу грубо обривають співрозмовника, або йдуть.

8. Вміють постояти за себе

«Стійте за себе – завжди. Ніколи не дозволяйте нікому ображати чи принижувати себе».

Лайла Гіфті Акіта

Ці люди завжди користуються будь-якою можливістю дізнатися про щось нове, бо розуміють, що багато чого не знають. Ось чому вони так цінують та поважають думку інших. Однак вони також цінують і свою думку.

Вони відстоюватимуть свої переконання, навіть розуміючи, що це лякає і дратує оточуючих. При цьому такі люди не кричать, не переходять на особи, вони просто методично та терпляче наводять аргументи. А чому б і ні, якщо точно знають, що мають рацію?

9. Уникають порожніх розмов.

«Мудрі люди кажуть, бо вони мають що сказати. Дурні – тому, що їм треба щось говорити».

Платон

Цих людей світські бесіди про погоду та спільних знайомих найчастіше лише дратують. Вони вважають за краще сидіти на самоті, ніж витрачати дорогоцінний час свого життя на такі порожні речі.

Ні, вони аж ніяк не самітники. Навпаки! Просто вони люблять розмовляти про щось дійсно значуще та цікаве. Тому, якщо знають, що в якійсь компанії неможливо поговорити про щось глибоке та змістовне, то просто ввічливо попрощаються і підуть.

10. Добрі

«Чи є більша мудрість у світі, ніж доброта?».

Жан-Жак Руссо

Ці люди можуть бути найдобрішими, але це не означає, що з усіма і завжди (особливо коли доводиться говорити правду комусь в очі). Більше того, вони мають надзвичайну здатність виявляти доброту навіть по відношенню до тих, хто з ними погано поводиться. Це рідкісна якість, і у багатьох людей вона викликає підозри та лякає.


Отже, тепер ви бачите, що сильні люди дійсно можуть лякати, але тільки тому, що вони кращі, чесніші, ефективніші та продуктивніші, ніж інші. Тому не бійтеся їх, а навчайтеся у них. Вчіться відстоювати свою точку зору, вчіться говорити правду і вчіться не боятися бути собою.

Джерело