Ця історія може врятувати ваші відносини: вибирайте свого партнера кожного дня

Ця історія може врятувати ваші відносини: вибирайте свого партнера кожного дня

Якось переглядаючи Facebook, я натрапив на історію, написану Брайаном Рівзом, колишнім капітаном ВПС США. За його власними словами, він пережив темні часи і зробив багато дурних речей, які стали для нього хорошим уроком.

Думаю, що ця історія буде близька для більшості людей, які кохали. І мені здається, що у неї навіть є сила врятувати відносини. У всякому разі пробудити того, у кого в житті є хтось особливий.

Протягом 5 років я завдавав біль одній гарній жінці, залишаючись з нею, але ніколи повністю не вибираючи її.

Я дійсно хотів бути з нею. Дійсно хотів вибрати її. Вона була рідкісною жінкою: красивою, веселою, сексуальною і чуттєвою. Вона завжди смішила мене, а її екзотична краса змушувала мене забувати про все на світі. Я був щасливий прокидатися щоранку, обіймаючи її. Так, я кохав її шалено.

На жаль, як це буває з багатьма молодими парами, наше незнання того, як побудувати гармонійні відносини стало причиною виникнення безлічі конфліктів. І після того, як на зміну блаженства прийшли напружені будні нашого незрілого життя, я почав все частіше шукати відповіді на запитання «Можливо, десь є інша жінка, з якою мені буде простіше? Можливо, вона буде кохати сильніше? ».

Минали місяці, і ця думка звучала в моїй голові все частіше і частіше … І я вибирав свою кохану жінку все рідше і рідше.

Я все ще залишався з нею, але більше не вибирав її. І ми обидва страждали.

Вибирати її означало б кожен день радіти і дякувати їй за ті подарунки, якими вона робила моє життя багатшим: її сміх, краса, чуттєвість, грайливість, товариськість і багато, багато іншого.

На жаль, часто я опинявся не в змозі не просто прийняти, але навіть побачити всі ті прекрасні якості, якими вона володіла.

Я був занадто сильно зосереджений на гніві, невпевненості, вимогливості і інших аспектах її сильної особистості, які дратували мене. І чим більше я фокусувався на її гірших якостях, тим більшого розмаху вони набували в моїх очах, і тим гірше я себе вів, вважаючи, що маю право на це. Природно, все це тільки посилювало напругу в наших відносинах … і змушувало мене вибирати її ще менше.

Таким чином, наші відносини за п’ять років були повністю зруйновані.

Вона продовжувала наполегливо боротися за те, щоб я почав, нарешті, її вибирати. Але це була безглузда затія. Ви не в силах змусити іншу людину вибрати вас. Навіть якщо вона відчуває до вас сильні почуття.

Чесно кажучи, вона теж не завжди вибирала мене. І очевидним доказом цього була люта лайка, якою вона стала обсипати мене постійно.

Однак тепер я розумію, що вона так часто сердилась через те, що я не міг дати необхідне їй відчуття безпеки. Мої слова і вчинки говорили їй про те, що я скоро її покину.

Все сталося так, як вона припускала.

Зрештою, сфокусувавшись лише на тому, що дратувало мене, а не на тому, що я обожнював в ній, я пішов від неї.

Немов дорогоцінна ароматна квітка, яку гордо приніс в свій будинок, але яку потім перестав поливати, я залишив її одну, і вона зів’яла серед затхлого повітря наших відносин.

Ніколи більше не переступлю через жінку, яку покохаю.

Це катування для всіх.

І якщо ви в стосунках, я пропоную вам задати собі таке питання:

«Чому я вибрав свого партнера сьогодні?».

Якщо ви не можете знайти відповіді, копайте глибше і відшукайте її. Ця відповідь може знаходитися десь на глибині вашого серця.

Якщо ви не знайшли його сьогодні, запитайте себе про це завтра. У всіх нас бувають дні, коли ми відчуваємо роз’єднання з партнером.

Але якщо проходить занадто багато днів, і у вас так і не виходить зрозуміти, з якої причини ви вибираєте свою другу половину, а ваші відносини при цьому просто рясніють стресом, тоді вам краще піти в сторону.

Відкрийте двері для іншої людини, яка з’явиться і подивиться на вашого колишнього партнера свіжим поглядом і запропонує любляче серце. Яка буде натхненно вибирати його кожного дня.

Ваша кохана людина заслуговує на те, щоб її вибирали щодня.

І ви теж цього заслуговуєте.

Робіть усвідомлений вибір.

Джерело