10 ознак того, що ваші відносини триватимуть довго

10 ознак того, що ваші відносини триватимуть довго

Після того, як вкотре розлучаєшся, хоч стосунки починалися так багатообіцяюче, вже ні в що не віриш. Тривалі стосунки здаються чимось нереальним та неможливим.

Чому ж одні ваші знайомі пари зустрічаються роками і щасливі, а інші майже відразу ж розбігаються? У чому секрет тривалих стосунків? Скільки триватимуть ваші стосунки? Як дізнатися, що зустріли того єдиного (ту єдину)? Цими питаннями задаються, мабуть, багато людей.

Якщо вас долають подібні сумніви, їх можна, якщо не цілком (у коханні, як відомо, гарантій немає), то здебільшого – розвіяти. Отже, 10 ознак того, що ви перебуваєте у стосунках, які триватимуть довго та будуть щасливими:

Спілкування та справжній зв’язок

Відносини – це дві людини, які, звичайно, спілкуються між собою. Мова не тільки про те, щоб обговорювати улюблені серіали та музику. Я говорю про важливіші речі – прийняття важливих рішень спільно, розмови про те, що подобається, а що навпаки – дратує чи ображає.

Пари, які щиро і відкрито спілкуються про все на світі, не розлучаються, бо вони не мають закритих тем. Якщо виникає проблема – вони встигають обговорити її і придумати рішення, перш ніж вона перетвориться на серйозну та нерозв’язну.

Крім того, споріднені душі навіть у мовленні стають схожими: використовують однакові займенники, прийменники, сполучники та інше. Це означає, що вони на одній хвилі, тому шансів зберегти відносини набагато більше, ніж у інших.

Чесність

Довіра – основа будь-яких відносин, а коли йдеться про романтичні – взагалі є необхідною умовою. Кожен із партнерів має бути впевнений на всі 100%, що може цілком і повністю довіряти іншому.

Що б не сталося, хоч би як складалися обставини, чесність – це завжди найкраща стратегія. Навіть якщо сумніваєтеся, що вас зрозуміють. Або боїтеся образити. Або віддаєте перевагу солодкій брехні, а не гіркій правді. Проте в коханні працює лише чесність.

Якщо ваш партнер поважає вас, він ніколи не стане нічого приховувати. Він не стане брехати, навіть з тієї простої причини, що нізащо не хотів би, щоб ви чинили так по відношенню до нього. У нього не буде секретів у відносинах, і він ніколи не розповідатиме вам про своїх колишніх, щоб не заподіяти біль.

Якщо у вас немає один від одного секретів – значить ви у відносинах з людиною, яка дійсно поважає вас. Такі відносини мають дуже гарні перспективи.

Ви смієтесь разом

Якщо вас із партнером не змішать однакові чи хоча б схожі речі, перспективи у стосунків – не дуже. Вся справа в тому, що ви ніколи не зможете разом сміятися, а без цього життя сіре та нудне.

Згідно з дослідженнями вчених, сміх позитивно впливає на наш фізичний та психічний стан. Крім того, він стимулює вироблення гормонів гарного самопочуття – ендорфінів. Тому не дивно, що сміх – маст-хев у будь-яких стосунках.

Жарти допомагають у спілкуванні, зближують людей та розфарбовують наше життя яскравішими фарбами. І це, до речі, стосується не лише відносин, а й роботи, і підходу до вирішення проблем тощо. Крім того, експерти стверджують, що сміх допомагає у боротьбі з депресією та почуттям самотності.

Ви будуєте спільні плани

Якщо жоден з партнерів не страждає на фобію зобов’язань, то це серйозний крок у відносинах. Ви сміливо будуєте плани, обговорюєте їх разом, і це тільки зближує, а не лякає.

Можливо, ви ще не готові жити разом, але часто обговорюєте це питання. Ви мрієте, яку квартирку хотіли б зняти, в який колір пофарбувати стіни та інше. Звичайно, ви живете в сьогоденні і насолоджуєтеся тим, що є, але планувати – це завжди чудово.

Якісь спільні визначені цілі, довгострокові та короткочасні плани, те, яке життя ви хочете разом прожити – все це дуже важливі сигнали про те, що ваші стосунки будуть щасливими та довгостроковими.

По-справжньому знаєте та відкриваєте один одного

Коли ви з партнером все більше і більше дізнаєтеся «справжніх вас», вгадуєте найпотаємніші потреби один одного – це справді чарівний та безцінний досвід.

Просто пам’ятайте, що найкращий спосіб зберегти себе у відносинах – це залишатися собою, не приховувати, що подобається, а що ні. Любите в’язати шкарпетки, але хочете славитися інтелектом? В’яжіть шкарпетки та слухайте Баха! Тільки не відмовляйтеся від того, що любите, від важливих речей та цінностей.

Адже коли ваш партнер закохався, він сприймав вас як окрему особу зі своєю ідентичністю, інтересами та друзями. Саме все це у комплексі привабило його. Тому залишайтеся колишніми та відкривайте щодня заново один одного.

Підтримуєте один одного

Навіть якщо ви не поділяєте захоплення чи життєві амбіції один одного, але щиро радієте та підтримуєте, це зміцнює стосунки. Коли люди люблять один одного, це означає, що вони повинні бути завжди поряд, а не на заваді своєму партнеру.

Не обрізайте один одному крила, не критикуйте і не висміюйте навіть найбожевільніші плани та проекти, якщо не хочете зруйнувати стосунки.

Розуміння та довіра приходять лише через роки доброти та поваги до почуттів один одного.

Запитайте себе: чи підтримуєте ви один одного в будь-якій ситуації, хорошій чи поганій? Якщо так, то вас чекає довгий шлях. І ви пройдете його разом із коханою людиною!

Будьте добрі до себе і не докоряйте за будь-яку дрібницю. І так само ставтеся до свого партнера. Такий клімат – найбільш оптимальний для того, щоб ваше кохання квітло довгі десятиліття.

Повага

Вона проявляється в тому, що ви поважаєте межі один одного та заохочуєте один одного мріяти, ставити цілі та прагнути до них. Якщо ви любите танцювати, а партнер ні – не проблема. Він буде радий, якщо ви запишетесь до клубу та танцюватимете з іншими. В той же час, якщо ви не терпите ходити в гори, то не маєте нічого проти, якщо він піде туди з друзями.

Ви не сидите і не чекаєте, що ваша половинка вас розважатиме і задовольнятиме всі потреби: кожен «розважає» себе сам. Так, ви щиро любите один одного і вам добре разом, але це не скасовує спілкування з іншими людьми (друзями, сім’єю та інше). Ви задовольняєте свої емоційні потреби в суспільстві інших людей, і це абсолютно нормально, і ніяк не загрожує відносинам.

Партнер – справді найважливіша людина у вашому житті, але не єдина. Якщо він любить вас, то ніколи не ревнуватиме або не заборонятиме спілкування з іншими людьми.

Близькість

До близькості різні люди ставляться по-різному: хтось вважає, що це найголовніше, інші недооцінюють її, вважаючи виключно фізичною потребою.

Насправді близькість дуже важлива. Коли ви любите один одного, вона пов’язує неймовірно, як ніщо інше.

Скажімо відверто: близькість дуже важлива у житті пари. Ми знаємо, що здорові стосунки залежать від багатьох інших факторів, але благополуччя в близбкості – дуже важливий орієнтир, який обов’язково слід враховувати.

Веселіться разом

На початку відносин, так званому цукерково-букетному періоді, все піднесено і як у казці. Але насправді кохання – це коли ви разом обідаєте, ходите по магазинах, займаєтеся роботою в саду, сидите разом на дивані і дивіться телевізор, і при цьому почуваєтеся комфортно та весело.

Не дозволяйте побуту та одноманітності підточувати ваші стосунки. Знайдіть час, щоб зайвий раз усміхнутися та обійняти кохану людину, погратися, повеселитися. Все це зцілює відносини і зміцнює ваш зв’язок.

Якщо ви обидва сконцентровані виключно на списку запланованих справ на день і акуратному викреслюванні пункту за пунктом – це рано чи пізно зруйнує стосунки.

Нудьга і сірість – ось вирок для кохання, яким би сильним воно не було на самому початку.

Загальні цінності

Для довгострокових відносин дуже важливо, щоб ви з партнером поділяли цінності один одного. Це набагато важливіше, ніж романтика та фізична привабливість.

Тому, запитайте себе: чи однаково ви дивитеся з партнером на такі ключові цінності, як мораль, релігія, життєві пріоритети тощо. Якщо з більшості пунктів збіг – стосунки обіцяють бути довгостроковими.

Це дуже важливий маркер – не ігноруйте його.

Джерело