Не хвилюйтесь. Закон бумеранга діє завжди

Не хвилюйтесь. Закон бумеранга діє завжди

Якщо хтось колись заподіяв вам біль, то рано чи пізно закон бумеранга спрацює, і він повернеться до нього назад.

Всі ми страждаємо в цьому житті. Хтось більше, а хтось менше. Але біль відчувають всі. І не тільки фізичний, а ще й психологічний. Але, не розуміючи і не усвідомлюючи цього, нам деколи здається, що життя несправедливе і страждаємо тільки ми, і ніхто інший. І, що найголовніше, біль найчастіше приходить тоді, коли ми очікуємо його найменше або взагалі не очікуємо.

Здавалося, все добре, справи йдуть спокійно, нормально, і раптом бах… “Доброго дня, я – страждання, смуток, журба, біль…”

Найважче в такі моменти – це залишатися спокійним і врівноваженим, мислити і діяти раціонально.

Якщо ж вся справа в іншій людині, якщо ви страждаєте через когось, то перше, що хочеться – помститися за скоєне. Але, трохи заспокоївшись і подумавши, ми приймаємо рішення чекати, поки життя саме не поставить його/її на місце. А, коли це не відбувається, нам здається, що життя несправедливе, і все в цьому житті працює проти нас. Однак це зовсім не так.

Всьому свій час.

Одного разу в найнесподіваніший момент найнесподіванішим способом все повернеться цій людині. Вона навіть не встигне все зрозуміти. Все це закон енергії! Ви отримуєте від світу те, що самі в нього вкладаєте. Назвіть це явище, як хочете – карма, доля, помста, все що хочете… Але тільки ідея одна: ви рано чи пізно отримаєте те, що колись віддали. Людина, яка зробила погано іншій людині, одного разу сама отримає таке ставлення до себе. Цього не уникнути. Закон бумеранга завжди в силі!

І знаєте, в чому ваша різниця? Та справа в тому, що люди, які люблять завдавати болю іншим, не вміють вчитися на власних помилках. І одного разу, коли з ними статися таке, вони не знатимуть, що робити в такій ситуації. А ви вже маєте такий досвід, будете знати. Скажу більше, найчастіше таке не трапляється двічі. Людина, яка колись була змушена збирати себе по шматочках, ніколи більше не піде на таке, двічі не увійде в ту саму річку.

Не варто навіть переживати!

Не вірте в те, що світ проти вас! Рано чи пізно всі отримають по заслугах.

Найголовніше – особистий ріст! Вчіться на своїх помилках, на своєму досвіді. Робіть висновки з того, що відбувається з вами. Живіть, грунтуючись на цих висновках. Прощайтеся з людьми, які заподіюють вам біль. Повірте, вони вам не потрібні, як би ви цього не хотіли.

Джерело