5 мудрих порад від бабусі, як і для чого хитрувати з чоловіками. Перевірено на досвіді!

5 мудрих порад від бабусі, як і для чого хитрувати з чоловіками. Перевірено на досвіді!

-Не будь, Настька, дурною! Всім до денця з чоловіком не ділися, – нашіптувала мені в юне вушко моя бабусічка.

– Да ладно! – дивувалася я, дивлячись на їх з дідом традиційно патріархальну родину. – Спробуй-но діда обхитрити – собі дорожче!

Складно в це повірити, але я все-таки вислухала її настанови і тепер за них надзвичайно вдячна, адже в дорослому віці вони часто мене рятували.

Отож, 5 порад від моєї мудрої бабусі:

1. Не забувай мотати своєю голівкою вниз.

– Завжди погоджуйсяз чоловіком, не сперечайся і не обурюйся, – радила старенька. – Від цього тільки сварки в родині – а толку нуль.

А, адже, дійсно – що б дід не говорив – бабуся не суперечила – їхала туди, куди дід вказував, та тільки по шляху віз помаленьку в потрібний їй бік підправляла, і в підсумку приїжджала до того, що їй потрібно було. А дід? Він уже й забув, що наказав – добре живуть, та й добре!

2. Із зарплати завжди поклади гривню під клейонку на кухні.

Бабуся загорнула клейонку на кухонному столі, де у неї лежала не 1 гривня, звичайно, а купюри і по 200, і по 500 грн – золотий запас.

Правда сьогодні такі запаси небезпечно робити – інфляція і, можлива девальвація, обнулитися може. Але ідея хороша!

– Та тільки ж і дід не дурень! – промайнуло у мене в голові. -У нього теж, напевно, своя “клейонка” є.

3. Купила собі золото – говори, що брязкітка за 3 копійки.

Багато чоловіків напружуються, коли дружина викидає гроші для покупки дорогої речі, не потрібної на їх чоловічий погляд.

Краще їх не нервувати, нехай сплять спокійно, не рахуючи дружину марнотратною. Ось так в перекладі на сучасну мову звучало наступне повчання бабусі.

4. Засиділася з подругою – скажи, що в черзі в магазині стояла.

Сенс цієї настанови простий: чоловіки традиційно прохолодно ставляться до подруг, а вже, боронь Боже, до друзів дружини.

Довгі посиденьки з ними не вітаються і дають чоловікові карт-бланш на його посиденьки з друзями в “шинку” (як дослівно бабуся сказала).

– А воно тобі треба? – хитро поблискуючи очима, казала старенька.

5. Не доповідай чоловікові про проблеми з жіночим здоров’ям

З її слів у такому випадку чоловік буде остигати до жінки, навіть, якщо він цього не захоче.

Це, як я її зрозуміла, відбувається на підсвідомому рівні. Природою так закладено.

Одним словом, до глибокої старості жінки про проблеми по жіночому повинен знати тільки лікар. І навіть не подруга.

– Ну і що це за життя! – обурено подумала я. – Суцільна брехня – це з коханою і найближчою людиною! Ні, я так не зможу – хочу чесно жити. Безпосередньо про все чоловікові говорити.

Але, придивившись до укладу життя моїх старих, все таки засумнівалася. Ось як добре і щасливо вони все життя прожили. Не те, що у діда з бабою з сусіднього будинку – вічні крики, суперечки, скандали – владна там бабуля, та тільки діда за все життя не переламала.

А ось моя мудра бабуся, навіть не намагалася “перевиховати” владного діда, а прожила життя так, як хотіла. І без суперечок, криків і скандалів! Чого і вам бажаю!

Джерело