8 порад від моєї бабусі, яка прожила в щасливому шлюбі 65 років!

8 порад від моєї бабусі, яка прожила в щасливому шлюбі 65 років!

Після незліченних розмов про стосунки з моїми подругами, я вирішила дізнатися, в чому секрет успішного і люблячого зв’язку у моїх дідуся і бабусі, так як у них солідний досвід спільного життя – понад 65 років.

І ось, що вони порекомендували:

1. Не залишайтеся з чоловіком, який вас не цінує

Чому ви залишаєтеся з партнерами, які не витрачають на вас часу, енергії і сил? На цій землі ходить мільярд інших людей, з якими ви могли б бути більш щасливі. Я знаю, що важко піти від того, кого ви любите, але важливо знати свою цінність і те, чого ви заслуговуєте.

2. Слухати так само важливо, як і говорити

Жінки можуть говорити 80% часу, а чоловіки – 20%. Однак жінки хочуть бути почутими. Вони висловлюють свої почуття і бажають, щоб їх зрозуміли і прийняли. Вони хочуть бути з тим, хто слухає їх так само, як і вони його.

3. Працюйте на відстані

Напишіть йому листа з освідченням у коханні або романтичне повідомлення, поки ви обидва на роботі. Це дозволить цінувати ваші стосунки, навіть якщо ви далеко один від одного.

4. Вам знадобиться багато терпіння

У сучасному світі знайомств випадковий sекs більш поширений, ніж за часів молодості наших бабусь. Іноді ми занадто швидко прагнемо зав’язати фізичний зв’язок з тим, з ким хочемо емоційних і тривалих стосунків.

Якщо ви шукаєте тільки інтим, дайте партнеру зрозуміти це. Якщо ж ви бажаєте чогось серйознішого, тоді не поспішайте. Навчіться терпінню (фізичному та емоційному), якщо ви щиро хочете когось добре дізнатися. Терпіння – чеснота.

5. Незалежно від бід і негараздів, вам варто любити один одного

Любов не завжди обіцяє метеликів в животі і райдужне майбутнє. Іноді ви стикаєтеся зі складними життєвими ситуаціями, як у ваших стосунках, так і поза ними, тому вам потрібно триматися один за одного. Це може зажадати більше зусиль, але, якщо ви бачите, що вам відповідають взаємністю, ваші стосунки будуть міцнішими, ніж будь-коли.

6. Вам необхідно працювати в команді

Стосунки вимагають роботи обох партнерів. Це не завжди легко, і, напевно, будуть моменти, коли ви захочете відірвати голови один одного. Однак любов має на увазі відмову від гордості і компроміс в ім’я роботи над спільним благом.

7. Будьте поруч з ним

Будьте самовідданими і чуйними, піклуйтеся про свого партнера, що б не трапилося. Будьте в гармонії з емоційними і фізичними потребами вашого обранця, навіть якщо він не завжди говорить про них. Немає нічого кращого, ніж відчувати, що про вас піклуються і підтримують.

8. Підтримуйте один одного

Ви повинні вірити в вашого партнера, а він – в вас. Переслідуйте мрії, вивчайте нові хобі, ніколи не втрачайте себе, перебуваючи у стосунках. Підтримка партнера підштовхне вас вперед, коли ви зіткнетеся з сумнівами у власних силах.

Джерело