Чому не можна вкладатися в сімейний бюджет навпіл із чоловіком

Чому не можна вкладатися в сімейний бюджет навпіл із чоловіком

Про поширену помилку у відносинах та про те, як її уникнути…

Дуже часто дівчата, які нещодавно вийшли заміж, роблять одну з найпоширеніших помилок — вони починають вкладатися фінансово нарівні з чоловіком.

Чому це помилка? Тому що чоловік звикає до такого сценарію сімейного життя, а коли дружина йде в декрет і більше не може заробляти гроші, то тут і починаються головні проблеми.

«Павле, моя історія така. Три роки тому вийшла заміж. Заробляли ми однаково, все вкладалися навпіл, всі покупки завжди обговорювали. Мені здавалося, що це ідеальний варіант сім’ї.

Коли пішла в декрет, заробляти перестала, а витрати збільшилися: я не працюю плюс маленька дитина. Чоловік почав нити, що грошей не вистачає, почав витрачати все сам, не радячись зі мною.

Всі мої докази про те, що він повинен утримувати нас, розбиваються об стіну. Він заявив, що я маю скоріше вийти на роботу і вкладатися в сімейний бюджет як раніше.

Це стало для мене неприємним відкриттям. Тобто, якщо я не зможу з якихось причин працювати, то що тоді? Він взагалі піде, щоб не витрачати на мене і свою дитину гроші? І що тепер, чекати на розлучення?».

Саме тому я завжди говорю, що вам, прекрасні мої, вкладатися в сім’ю фінансово 50/50 із чоловіком не можна! Чоловік, як голова сім’ї, повинен розуміти та приймати свою відповідальність за вас та ваших дітей, у тому числі фінансову.

Якщо ви його привчили, що завжди платите разом з ним навпіл, потім перевчити буде дуже важко! З самого початку ставте свого обранця перед фактом, що він відповідатиме за вашу сім’ю та забезпечуватиме її.

Головним здобувачем у сім’ї завжди має бути чоловік! Розуміючи це, він прагнутиме заробити більше, у нього почне вироблятися необхідний рівень тестостерону, який допомагає йому рухатися до поставлених цілей і пишатися своїми досягненнями.

У випадку, коли чоловік вже звик до вкладень у сімейний бюджет 50/50, вам або доведеться завжди вкладатися нарівні, або спробувати обговорити з ним цю ситуацію, щоб переконати його змінити свої погляди.

Намагайтеся провести цю розмову доброзичливо, перебуваючи в жіночому стані, не допускаючи докорів та претензій.

Опишіть йому, що поки ви дбаєте про вашу дитину, годуєте її, укладаєте спати, гуляєте з нею, розвиваєте її, а також займаєтеся іншими домашніми справами у вашому спільному будинку, чоловікові потрібно подбати про вас та забезпечити вашу родину фінансово.

Тобто, ви дбаєте про дитину і про будинок, він дбає про вас – тим самим, ви обидва вкладаєтеся в сім’ю. А щоб чоловік охочіше і швидше перебудувався, намагайтеся щиро дякувати йому за зусилля, надихайте на нові цілі, будьте жіночні та кокетливі, не забувайте з ним фліртувати!

Наповнюйте чоловіка енергією і заряджайте мотивацією, тоді він намагатиметься розвиватися і рости заради вас!

Джерело