Найкращі стосунки в твоєму житті будуть з чоловіком, який робить ці 11 речей

Найкращі стосунки в твоєму житті будуть з чоловіком, який робить ці 11 речей

Щоб бути найщасливішою дівчиною, потрібно зустріти правильного чоловіка. І цей чоловік буде робити все, щоб ваші стосунки були найкращими. Такі є, повір. Просто потрібно бути терплячою і не погоджуватися на щось менше.

Тобі потрібен чоловік, який робить ці 11 речей:

1. Приділяє увагу.

Будь з тим, хто дивиться на тебе, коли ти говориш, і хто не просто слухає, а й чує. Тому що так він показує, що ти йому важлива.

2. Ставить твоє щастя на перше місце.

Будь з чоловіком, який готовий на все заради тебе. Його мета — зробити тебе щасливою, здійснити твої бажання. Тому що головне досягнення будь-якого чоловіка — коли його жінка щаслива з ним.

3. Він готовий до серйозних стосунків і зобов’язань.

Він радий тебе називати своєю дівчиною і готовий бути тільки з тобою. Він без проблем змінить свій статус на Фейсбуці, видалить акаунт у Тіндері й обірве спілкування з колишніми.

4. Він підтримує тебе.

Будь з чоловіком, який стане вітром під твоїми крилами. Він допоможе тобі досягти цілей і здійснити твої мрії. Він буде вірити в тебе більше за всіх.

5. Він завжди поруч.

Будь з чоловіком, який не втікає при перших же труднощах. Він завжди поруч, коли потрібний тобі, і тобі більше ніколи не доведеться самій вирішувати проблеми. Він буде тим, на кого ти зможеш покластися.

6. Він любить тебе такою, яка ти є.

Будь з чоловіком, який приймає тебе такою, яка ти є, і любить такою. Він завжди буде вважати тебе найкрасивішою, навіть без макіяжу і в піжамі. І він допоможе тобі полюбити себе більше. Він дасть тобі свободу бути собою і жити так, як ти хочеш.

7. Він знає, як вирішувати конфлікти.

Будь з чоловіком, який зріло підходить до вирішення конфліктів. Він завжди буде ставитися до тебе з повагою, якби не злився. І він знає, як знаходити компроміси заради ваших стосунки. Не будь з тим, хто кричить на тебе або навпаки — тримає всі почуття і емоції в собі. Чоловік повинен говорити, що його турбує, але повинен вміти спокійно робити це.

8. Він докладає зусилля.

Будь з чоловіком, який докладає зусиль. Який планує для тебе побачення і старається для тебе. Він хоче, щоб у вас все склалося, щоб ти була задоволена, в тому числі і в ліжку.

9. Він планує з тобою майбутнє.

Він буде лежати з тобою допізна в обнімку і обговорювати ваших майбутніх дітей. Ви будете планувати ваше майбутнє, представляти ваш будинок. Він хоче цього так само, як і ти.

10. Він робить тобі компліменти.

Будь з чоловіком, який робить тобі компліменти, з яким ти відчуваєш себе впевненою і красивою.

11. Він не боїться показувати свої почуття.

Будь з чоловіком, який досить чоловік, щоб плакати, коли йому боляче, щоб бути уразливим з тобою як з найближчою людиною. Тому що це означає, що він довіряє тобі і відчуває себе в безпеці з тобою. Тобі не доведеться гадати, що у нього в голові, тому що відкрито буде показувати свої емоції.

Джерело