Не повертайтеся до того, хто зробив вам боляче

Не повертайтеся до того, хто зробив вам боляче

Існують люди, до яких ви відчуваєте потяг, але при цьому вони небезпечні незалежно від того, на якому етапі ваші стосунки.

Ці люди мають якийсь диявольський магнетизм. Вам здається, що ця людина близько, хоча вона знаходиться поза досяжністю.

Ви ніби постійно ловите нитки надії, які вона кидає, але виявляєте, що хапаєте пальцями лише повітря.

У результаті ви падаєте, і це відбувається не вперше.

Вам подобається бачити, як її ім’я відображається на екрані телефону. Ви здатні зробити все заради того, щоб вона подарувала вам милу усмішку та свій особливий погляд.

Але коли ви заглядаєте її у вічі, бачите зовсім не те, що хотілося б.

Ви бачите почуття відчуженості, що говорить про те, що вона, незважаючи на близькість, що здається, знаходиться десь далеко від вас. Вона ніколи не буде по-справжньому поруч, хоч би як сильно ви цього не бажали.

Ви почуєте гарні слова, в які захочеться повірити. Її обіцянки мають над вами особливу владу, роблячи як найщасливішою, так і найнещаснішою людиною на Землі.

Одна з ваших частин шукає того болю, який завдає ця людина. У вас просто не вистачає сил вийти з цього замкненого кола розлук та повернень. Ви продовжуєте сподіватися на найкраще.

“Можливо, цього разу все і справді буде по-іншому”, – наївно шепочете ви собі. Розумом розумієте, що знову і знову все повторюватиметься, що ви страждатимете. Ваш здоровий глузд знає, як все насправді. Адже ви бачите різницю між тим, для кого ви є пріоритетом, і тим, хто ставиться до вас як до запасного аеродрому.

Найчастіше здоровий глузд, врешті-решт, перемагає, але для цього потрібен час. Надто довго почуття виявляються сильнішими за гірку правду, яку ви відмовляєтеся чути. Ви просто здаєтеся перед бажанням знову упасти в її обійми.

Ви постійно чуєте про те, що погодитися на менше, ніж ви гідні – це означає не поважати себе. І розумієте це, але все одно чините по-своєму.

Можливо, це дає надію, роблячи вас одночасно людянішим і дурнішим, слабкішим і впертим.

Ви навмисно пропускаєте повз вуха поради друзів, при цьому повністю усвідомлюючи, як багато шкоди принесе цей бажаний і хмільний поцілунок. Все, чого ви хочете, це щоб вона хотіла вас так само сильно, як ви хочете її.

Страждання – одне з найглибших переживань. Це почуття доводиться відчувати навіть найсильнішим із нас, коли ми не бажаємо відпускати спогади.

Ви не здатні змінити іншу людину, але можете вибирати, як реагувати на її вчинки.

Хоч би як хотілося вірити, що вона зміниться заради вас, насправді цього ніколи не станеться. Необхідно це визнати та прийняти.

Зрозумійте, де є межа вашого терпіння, і розберіться, яким життям дійсно хочете жити. Інакше ви знову і знову повторюватимете старі помилки. А ваше щастя залежить тільки від вас.

Деякі люди, як би сильно не тягнуло до них, просто не варті ваших жертв.

Джерело