8 ознак того, що чоловік буде добрим батьком

8 ознак того, що чоловік буде добрим батьком

Отже, ти приміряєш на свого партнера роль батька твоїх дітей. Або він сам наполягає на тому, що хоче малюка. Пояснюємо, які риси характеру коханого вказують, що він саме той батько, який потрібний твоєму майбутньому синові чи доньці.

1. Він терплячий

Будь-який батько підтвердить: діти вміють діяти на нерви сильніше, ніж шкідливий бос чи сусіди, які вчинили ремонт у суботу вранці. Твій чоловік вміє переносити подібні ситуації без крику та роздратування? Швидше за все, він не зірветься, коли чадо зрозуміє, що макарони у формі черепашок — не лише смачна їжа, а й снаряди, які можна запускати в тата.

2. Він вміє жартувати та гратися

Людина, яка сприймає все занадто серйозно, можливо, скривиться, коли маленька принцеса запропонує йому приміряти роль підданого і на знак цього вдягнути намисто з пластиліну. А якщо твій коханий до всього ставиться з гумором і іноді сам веде себе трохи як дитина, великі шанси, що вона йому ще й корону фрейліни зліпить.

3. Він відповідальний

Він завжди виконує обіцянки, вчасно приходить на побачення і не забуває, що ти просила купити йогурт, цибулю та туалетний папір. А ще без нагадувань вітає з днем ​​народження твою маму та молодшу сестру. Значить, він і дітей встигне з дитячого садка забрати, і торт до дня народження замовить, та й взагалі служитиме для них прикладом людини, яка вміє тримати слово.

4. Він не прагне бути у центрі уваги

Коли в сім’ї з’являється дитина, майже вся увага жінки переключається на неї. Тепер вона присвячує свій час і сили малюкові, і так буде щонайменше кілька років. Чоловік, який може пристосуватися до цього і не прагне перетягнути ковдру на себе, насолоджуватиметься батьківством, а не мучиться ревнощами.

5. Він досяг усього, про що мріяв

Він задовольнив свої кар’єрні амбіції, побував майже скрізь, де мріяв, спробував різні професії і ні секунди не сумнівався у вибраній жінці. Тобто виконав усе, чому можуть стати на заваді діти. І не відчуватиме жалю після їх появи.

6. Він вміє виражати любов

Його ніяк не можна назвати сухарем. Він не соромиться обіймати та цілувати тебе навіть у присутності сторонніх. Він часто повторює заповітне люблю і не відсахується, коли ти хочеш покуйовдити його волосся або провести рукою по щоці. Погодься, для тебе це важливо. А діти потребують прояву теплих почуттів батьків набагато сильніше, ніж доросла жінка.

7. Він уміє справлятися зі стресом

Що він робить, коли у ваших стосунках не все гладко? Пропадає на кілька днів чи замикається у собі? Погана ознака. А от якщо він намагається залагодити проблему, не уникає важких розмов, можеш видихнути. Діти — найбільше джерело стресу, яке можна уявити. Важливо, щоб поряд із ними був той, хто вміє діяти, навіть коли все непросто, а не тікає від труднощів.

8. Він не вважає свою думку єдино правильною

Коли ваш син за двадцять років заявить, що йде працювати татуювальником замість того, щоб робити кар’єру в банку, важливо підтримати його, а не демонструвати розчарування. Гарний батько знає, що діти виростають зовсім не такими, як він собі уявляв, і це абсолютно нормально.

Джерело