10 ознак того, що чоловік ніколи не перестане вас кохати

10 ознак того, що чоловік ніколи не перестане вас кохати

Пошуки справжнього кохання – справа непроста. На цьому шляху на вас чекають невдачі, перш ніж ви знайдете свою ідеальну половинку. Не дивно, що після них повірити, що людина ніколи вас не покине, може бути дуже складно.

Тим не менш, коли ви знаходите чоловіка, що підходить під описані в цій статті 10 ознак, цілком імовірно, що він нізащо від вас не втече. Просто не втрачайте того, хто зібрався кохати вас вічно. А якщо ви все ж таки задаєтеся питанням про щирість почуттів вашого обранця, тоді радимо пройтися за списком нижче.

1. Він абсолютно відданий вам.

Він не намагається уникнути вас чи зобов’язань, що накладаються на нього відносинами з вами. Він відданий вам та цим відносинам на всі 100%. Він хоче бути поруч із вами, і в цьому не може бути жодних сумнівів.

2. Він підтримує вас попри все.

Він завжди надає вам підтримку, радіючи вашим перемогам та підставляючи плече, коли вам хочеться поплакати. Якщо люди збивають вас із ніг, він допомагає вам піднятися.

3. Поруч із вами він здається вразливим.

Він не боїться відкритися вам і показати свої слабкі сторони. Він каже вам про свої почуття і не відгороджується від вас.

4. Ви разом виросли як особи.

За той час, що ви були разом, він став більш зрілим і змінився на краще. І це сталося необов’язково тому, що ви змусили його змінитись, а тому що він сам хотів бути кращим для вас.

5. Він хоче, щоб ви були щасливі.

Коли він приймає серйозні рішення, він зважає на те, які почуття ці рішення у вас викличуть. Він завжди намагається зробити так, щоб ви були щасливі незалежно від того, що йому доводиться для цього робити.

6. Він дбає про вас.

Він робить вам речі, про які вам навіть не доводиться просити. Він пам’ятає всі ваші уподобання та бажання. А ще він не ігнорує ваших почуттів, завжди беручи їх до уваги.

7. Він завжди готовий до компромісів.

У разі виникнення між вами конфлікту він намагається знайти компроміс і зробити все правильно. Йому не подобається сваритися, але коли сварка все ж таки трапляється, ви двоє швидко вчитеся на своїх помилках і рухаєтеся далі.

8. Він не звертає уваги інших жінок.

Коли поряд знаходяться інші жінки, він не звертає на них уваги. Він не розглядає їх і не фліртує з ними, і ви знаєте, що можете довіряти йому в цих питаннях.

9. Він помічає найменші деталі.

Він помічає будь-які дрібниці, які роблять вас щасливими, після чого прикладає максимум зусиль, щоб у вашому житті їх було якнайбільше. Коли ви щось йому кажете, він це запам’ятовує. Він пам’ятає всі речі, які змушують ваше серце битися частіше.

10. Він дає найкращі поради.

Коли ви потребуєте поради, він завжди готовий поділитися своїм поглядом, що докорінно відрізняється від вашого. Але він не тисне на вас, змушуючи дотримуватися його порад. При цьому він не боїться показати вам своє «я».

Джерело