5 явних ознак того, що чоловік вас використовує

5 явних ознак того, що чоловік вас використовує

Немає нічого гіршого, ніж почуватися використаною чоловіком. Такі чоловіки схожі на нещасних кошенят – ви приймаєте їх, вони мочаться на ваш килим, а потім зникають, навіть не попрощавшись.

Немає нічого гіршого, ніж відчувати себе використаною чоловіком. Такі персонажі схожі на нещасних кошенят – ви приймаєте їх, вони мочаться на ваш килим, а потім зникають, навіть не попрощавшись.

При цьому у звичайному житті вони нічим не видають себе, тому їх буває складно вичислити. Але варто вам вступити у відносини, і ви вже не зможете від нього позбутися, поки він не висмокче з вас усі соки!

Чоловіки-споживачі постійно дурять. Але багато жінок через свої побоювання прийняти кардинальне рішення лише заохочують таку їхню поведінку.

Немає жодного виправдання тому, що ви продовжуєте залишатися з таким чоловіком, незважаючи на всі його провини. Тому якщо ви відчуваєте, що вами користуються, просто відправте «нещасне кошеня» до притулку. Навіщо вам кошеня, якщо хочете зустріти Лева?

Одним словом, якщо ви шукаєте статті на тему «Що робити, якщо вас використовує чоловік», то швидше за все вже розумієте, що зустрічаєтеся саме з такою людиною. Але постарайтеся відкинути емоції і подивитися на ситуацію, що склалася з логічного погляду.

Нижче ви знайдете опис 5 ознак того, що чоловік користується вами. Якщо ви виявите у поведінці свого партнера хоча б 3 ознаки, то, значить, настав час з ним розлучитися – і краще зробити це якнайшвидше.

Ознака № 1: Він живе за ваш рахунок місяць чи більше.

Якщо ви незаміжня, то у вас немає жодного приводу надавати йому фінансову підтримку. Під словосполученням «фінансова підтримка» ми маємо на увазі щось більше, ніж просто оплата вашого спільного відвідування нічного клубу.

Якщо ви зустрічаєтеся з чоловіком, який не в змозі оплачувати свої телефонні рахунки, оренду квартири або якісь інші важливі речі, то настав час переглянути статус ваших стосунків. Якщо чоловік справді дбає про вас, то навіть факт звільнення з роботи не змусить його просити у вас гроші.

Він або зробить крок уперед і знайде нову роботу до того, як закінчаться його фінанси, або скоротить свої витрати, або зробить і те, й інше.

Знак №2: Він пишається тим, що ви маєте, і демонструє це іншим як свою власність.

Він любить ваші активи, але чи він любить вас самих?

Чоловіки-споживачі тягнуться до жінок, які мають те, що вони хочуть. Це може бути щось маленьке, як нова модель iPhone або велике, як квартира в центрі міста.

Це дозволяє йому підвищити свій статус абсолютно нічого не роблячи для цього. Почати стосунки з жінкою, яка має в цьому житті все, що хоче він, це перший крок до того, щоб нарешті отримати ці речі.

І йдеться не лише про матеріальні блага. Наприклад, набути бажаного статусу можна завдяки отриманню популярності, яку дають стосунки з публічною людиною.

Ознака №3: ​​Він дзвонить лише тоді, коли в нього все погано.

Якщо ви звернули увагу на те, що чоловік, з яким зустрічаєтеся, дзвонить лише тоді, коли почувається засмученим, пригніченим або збудженим, то це явна ознака того, що він вас використовує.

Правильні чоловіки потребують емоційної підтримки лише в окремих випадках, тому якщо партнер постійно звертається до вас за втіхою, поговоріть з ним про це.

Безумовно, що від таких чоловіків найважче піти. Іноді вони справді виявляються психічно хворими людьми, які хапаються за свою партнерку, як за єдину рятівну соломинку.

Ще вони люблять робити такі заяви, як «я пожертвував би життям заради тебе» або «я б помер, якби не було можливості спілкуватися з тобою». Такі висловлювання лише посилюють ваше почуття провини та розтягують стосунки на невизначений час.

Ознака № 4: Він не слухає вас, не будує спільних планів і не може згадати день вашого народження.

Чоловік-споживач не згадує про вас, поки йому від вас щось не знадобиться. Він не піклуватиметься про ваші почуття і бажання, тому що йому просто не хочеться витрачати сили на те, щоб щось робити для вас.

Якщо вас постійно ігнорують або за «щасливою» випадковістю він виявляється зайнятим у ті дні, які для вас є особливими, значить настав час провести цього хлопця до дверей.

Ознака №5: Ви єдина, на чиї плечі лягло виконання всіх обов’язків у відносинах.

Ідеально, коли обов’язки у відносинах поділені порівну. Тобто коли ви обидва оплачуєте рахунки і прибираєте в дома. Але відносини рідко бувають на 100% ідеальними, тому що в кожній парі є свої індивідуальні фактори.

Але якщо завжди виходить так, що ви працюєте, а партнер байдикує або розважається, обов’язково потрібно поговорити з ним.

В усіх відносинах виникають проблеми, тому не варто думати на автоматі, що вас використовують, якщо щось іде не так. Спочатку спробуйте просто поспілкуватися з ним, щоб дізнатися, як вам краще розділити між собою обов’язки.

Якщо він пручається тільки для виду, але загалом погоджується виконувати свій фронт роботи, то все гаразд. Але якщо чоловік намагається сперечатися, намагаючись перекласти всю відповідальність на вас, значить варто переглянути відносини з цією людиною в цілому.

Джерело