10 ознак того, що вас кохають (навіть якщо чоловік вам про це не говорить)

10 ознак того, що вас кохають (навіть якщо чоловік вам про це не говорить)

Якщо мова йде про серйозні, здорові стосуки, то ваші почуття і емоції будуть ставати все міцнішими. Настане момент, коли ви будете говорити один одному про вашу духовну любов і не будете цього соромитися.

Якщо ви не завжди можете бути настільки відвертими, це не страшно. Експерти з питань стосунків стверджують, що це абсолютно нормально. Стосунки між двома люблячими людьми ніколи не стоять на місці.

Ви все одно вважаєте, що вам є про що турбуватися? Ваш чоловік не говорить про те, як сильно вас любить? Не переживайте, це зовсім не означає, що почуття вашого супутника зовсім охололи. Існують і інші ознаки сильних почуттів. До слова, деякі з них можуть означати, що партнер любить вас трішки сильніше, ніж ви його.

1. Кохана людина часто перед вами вибачається.

Одним із способів висловити свою любов до людини є прагнення підтримувати мир і гармонію у стосунках. Саме тому ви повинні звертати увагу на те, як часто ваша друга половинка вибачається перед вами.

Якщо партнер робить це регулярно (і навіть тоді, коли для цього немає особливого приводу), значить, він любить вас і не хоче втратити.

«Прагнення і готовність простягнути вам оливкову гілку і зберегти мир у стосунках говорить про те, що ваш партнер любить вас трішки більше, ніж ви його», – говорить Вікі Зіглер, експерт з питань відносин і адвокат, що спеціалізується на шлюборозлучних процесах.

2. Партнер завжди і в усьому з вами погоджується.

Сюди ж відносяться випадки, коли ваша друга половинка погоджується з вами, навіть коли ви і не праві.

«Така поведінка говорить про відданість і, знову ж таки, про те, що ваша друга половинка може бути закохана в вас трішки більше, ніж ви в неї. Партнер готовий трошки прибрехати для того, щоб захистити вас», – зазначає Вікі Зіглер.

Якщо ваша кохана людина, не дивлячись ні на що завжди залишається на вашому боці, це може бути очевидною ознакою її безумовної та безмежної любові до вас.

3. Він будує спільні плани.

Ваша друга половинка завжди обговорює з вами свої плани на найближче або далеке майбутнє? Цілком ймовірно, вона щиро любить вас.

Тереза ​​Херрінг, сімейний психолог, пояснює: «Той факт, що ваш партнер завжди обговорює з вами (особисті) плани, говорить про те, що він на перше місце ставить ваші стосунки. Це також говорить про його повазі до вас і про те, що ваші час і думка для нього важливі».

Ви можете бути впевнені в тому, що партнер ставиться до вас і ваших стосунків серйозно.

4. Він хоче дізнатися вас якнайкраще.

Це говорить про те, що партнер закоханий саме в вас, а не у вашу зовнішність. Ви йому щиро цікаві. Він хоче краще вас пізнати і стати частиною вашого життя.

Зацікавлений чоловік завжди задає питання про ваше життя і сім’ї, ділиться з вами інформацією про себе і разом з вами робить те, що вам подобається робити.

5. Він познайомив вас зі своїми батьками.

Знайомство з батьками – це ще одна ознака серйозних намірів.

Епріл Девіс, професійна сваха, зазначає: «Ваш улюблений чоловік вважає, що вам необхідно познайомитися з його батьками (найважливішими людьми в його житті), тому що для нього важливі ви. Він упевнений, що у ваших стосунків є майбутнє».

Ви ще не познайомили вашої коханої людини з батьками? Саме час замислитися над тим, щоб це зробити.

6. Він пам’ятає про важливі для вас дати і події.

Ваша кохана людина пам’ятає важливі дати і події у вашому житті? Наприклад, день, коли ви зустрілися або вперше поцілувалися. Це може говорити про кілька речей. По-перше, про те, що ваш партнер – натура романтична. По-друге, ваші стосунки для нього дуже важливі. Херрінг каже з цього приводу наступне:

«Щиро зацікавлені в підтримці і збереженні стосунків партнери, як правило, пам’ятають все, що стосується цих самих відносин, включаючи навіть найнезначніші деталі. Вони влаштовують невеликі, але приємні сюрпризи для того, щоб показати, що все, що відбувається між ними – має значення».

7. У вашої коханої людини завжди є для вас час.

Ваша кохана людина завжди знаходить час для вас, незважаючи на зайнятість або втому? Це ще одна ознака його любові до вас. Така поведінка ясно говорить про його бажання проводити час в вашому товаристві й ставити ваші відносини на перше місце.

Не соромтеся робити те ж саме для вашої другої половинки. Покажіть йому, що ви любите його не менше.

8. Він може надсилати вам дуже довгі повідомлення.

Ця ознака не завжди актуальна, оскільки всі люди різні. Проте довгі повідомлення – як правило, говорять про те, що партнер від вас без розуму. Тим більше чоловіки, як правило, вважають за краще в спілкуванні стислість.

«Довгі повідомлення – це ознака того, що людина хоче спілкуватися з вами. Ви займаєте всі її думки», – говорить сімейний психолог Девід Беннетт.

9. Він підтримує вас.

Ваша кохана людина настільки сильно любить вас, що готова зробити що завгодно для того, аби ви були щасливі. Вона весь час намагається підтримати вас.

«Припустимо ваша кохана людина знає, що у вас був довгий і важкий робочий день. Він може приготувати смачну вечерю на той час, як ви повернетеся з роботи. Він може заїхати за вами на роботу і запропонувати піти в ресторан, щоб не турбуватися про вечерю», – розмірковує письменниця і експерт з питань способу життя Джайя Майра.

Якщо ваш партнер здатний на такі вчинки, це прекрасно. Постарайтеся час від часу робити для нього те ж саме. Робіть його щасливим.

10. Він пишається тим, що ви є частиною його життя.

Ваш партнер не приховує ваші стосунки від сім’ї, близьких друзів і колег? Це говорить про те, що він вас дійсно любить і пишається тим, що ви є частиною його життя.

Як зазначає експерт з питань відносин Бетані Ріккіардо:

«Я б не стала оцінювати серйозність стосунків на основі того, як часто ваша кохана людина викладає ваші спільні фото в Фейсбук. Краще зверніть увагу на те, як вона поводиться, коли ви разом перебуваєте в оточенні інших людей. Чи тримає він вас за руку або ж намагається ніяк не афішувати те, що ви разом».

У поведінці вашої коханої людини, в тій чи іншій мірі, присутні вищеперелічені речі? Є висока ймовірність того, що вона просто без розуму від вас. Ви не спостерігаєте жодного з перерахованих вище ознак? Не турбуйтесь. Ці ознаки – всього лише маленька частина всіх тих способів, якими людина може проявляти свою любов.

Не слід забувати, що наша любов і прихильність до людини найяскравіше проявляється в наших вчинках, а зовсім не в словах.

Джерело