25 порад Шамана про знаки, які потрібно помічати

25 порад Шамана про знаки, які потрібно помічати

1. Коли йдете по вулиці і бачите перо, що лежить на землі, підберіть його і принесіть додому, можете поставити в вазочку, повісити або навіть просто покласти на поличку. Це потужний оберіг, дарований Вам небом. Поважайте такі знаки Духів.

2. Збирайте камені з річок. Вони володіють великою силою і енергією.

3. Усіма силами намагайтеся допомагати іншим. Якщо не можете доставити радість, то хоча б не шкодите.

4. Щоб наблизитися до мрії, часом досить зробити хоча б один крок. Не бійтеся труднощів, вони завжди є і будуть.

5. Першочерговим вашим моральним принципом має бути відмова від заподіяння шкоди кому б то не було. Цей принцип у вашому житті повинен бути дуже твердим: «Я нікому ніколи не стану заподіювати шкоду». Подумайте …

6. Коли ви станете джерелом щастя живих істот, ви самі станете найщасливішими. А якщо ви стали джерелом страждання інших, ви перший станете нещасним. Подумайте …

7. Хоча б годину в день приділяйте тиші … Вона вам потрібна так само, як і спілкування.

8. Уміння любити – це вище вміння, що є на землі. Вмійте любити всіх, навіть ваших ворогів!

9. Зазвичай ми називаємо своє минуле золотою добою, золотими днями. Це помилка. Дуже важливо розуміти, що кожен наступний момент у вашому житті – як раз той самий золотий час.

10. Немає досконалої релігії і віри, немає гіршої з них, Бог один. Так що моліться кому хочете, але пам’ятайте дуже важливі заповіді: живи по совісті, поважай своїх предків, люби.

11. Є така дуже хороша приказка: «Не збідніє рука, що дає». По можливості намагайтеся давати гроші малозабезпеченим і нужденним. Неважливо, яка це буде сума, важливий сам процес.

12. Життя – це дуже короткий проміжок часу. Не витрачайте його на лайку і сльози, лихослів’я і алкоголь! Ви можете творити добро, народжувати дітей, відпочивати і робити масу інших приємний речей!

13. Якщо ваша кохана людина почала злитися на вас, якщо ви не винні – обійміть її і тримайте міцно-міцно, вона заспокоїться.

14. Якщо вам погано на душі і ви відчуваєте млявість, просто співайте … Співайте те, що вашій душі завгодно. Їй іноді теж хочеться виговоритися …

15. Пам’ятайте завжди: немає найвірнішої релігії, немає найправильнішої віри, найрозумніших жерців тих чи інших культів. Бог єдиний. Бог – це вершина гори, а різні віри і релігії – це стежки до цієї вершини. Моліться – кому хочете, але знайте, головна ваша мета не бути без гріхів, а досягти і пізнати Бога.

16. Пам’ятайте одну дуже важливу річ у житті: кожен отримує за своїми заслугами. Не допускайте проблеми в свою Душу, в свої думки, тоді проблема не досягне вашого тіла.

17. Життя може повертатися до вас обличчям, може іншим місцем, але мало хто розуміє, що ви самі його і повертаєте. Всі погані думки в сторону інших обертаються до вас. Всі заздрості теж йдуть до вас. А навіщо це треба? Живіть спокійно і розмірено … Заздрити не можна та й нема чого .. Ну, є у тієї людини велика машина, але обличчя ж то у нього від цієї машини краще не стане … Золото – взагалі брудний метал, йому нема чого заздрити. Частіше посміхайтеся, і вам теж посміхнуться перехожі, близькі і навіть саме життя.

18. Хочеш, щоб тебе поважали – з повагою стався до інших. На добро відповідай добром, на зло відповідай байдужістю. Людина, яка заподіяла зло, більше страждатиме від того, що ти не звернув на це своєї уваги.

19. Не пийте. Взагалі не пийте. Спиртне знищує організм, мозок і Душу. Я не п’ю вже багато років і слава Богу. Якщо Ви шаман або езотерик, або ще хтось, що займається цими речами і п’єте, значить у вас скоро закінчаться всі сили, Духи Вас покарають. Алкоголь дійсно вбиває, не робіть дурниць. Для того, щоб розслабитися, є баня, для того, щоб повеселитися, є пісні, для того, щоб знайти спільну мову, є чай, а для того, щоб близько познайомитися з жінкою, є, врешті-решт, цукерки …

20. Ні про що ніколи не шкодуйте, це зайве. Все, що відбувається, відбувається з волі Духів і все на краще.

21. Слухаючи гарну музику, ви очищаєте себе від негативної енергії, накопиченої протягом дня. Музика – це своєрідна медитація, здатна привести вас до тями і в гармонію з самим собою.

22. Щоб краще стало дихати, щоб не тиснуло серце, вмійте плакати …

23. Якщо ви відчуваєте, що ситуація, що склалася не вирішується, підніміть руку вище, потім різко відпустіть зі словами «так пішло воно…» і подумайте ще раз! Як казав Великий «навіть якщо тебе з’їли, у тебе є два виходи».

24. Коли жінка купує продукти, вона купує майбутні дні щастя для своєї родини. Кожен свіжий, гарний, стиглий і аромантий овоч чи фрукт – це день щасливого і спокійного життя в цій сім’ї. Чоловік, зі свого боку, має забезпечити жінку грошима, щоб вона могла вибрати найякісніші продукти. Сім’я, в якій економлять на продуктах, стає бідною і нещасною, тому що економія на продуктах – це економія на щасті своїх власних родичів.

25. Якщо ви відчуваєте, що вам недобре і вас щось турбує, почніть виконувати плавні рухи тілом у вигляді танцю. Ви повернете свою енергію в колишнє русло і очистите розум від страждання.

Джерело