Що відштовхує чоловіків від жінок миттєво (зі слів чоловіків)

Що відштовхує чоловіків від жінок миттєво (зі слів чоловіків)

Декілька чоловіків назвали одну річ, через яку їх миттєво відштовхує від жінки, з якою вони спілкуються:

«Мене буквально трясе, коли я чую, як дівчина лається матом, навіть не просто лається, а розмовляє. Мені хочеться заплющити очі і уявити, що мені почулося. Огидно чути таке з жіночих вуст».

«Дівчина, яка думає, що все знає. Зазвичай вона не знає те, що не потрібно знати, будь-які дурниці, і це дратує».

«Я не люблю жінок, які палять. Це погана звичка, не кажучи вже про те, що погано для здоров’я. Я не хочу цілуватися з попільничкою».

«Дівчина, яка не відкрита до чогось іншого чи нового. Вона не хоче навіть вислухати іншу точку зору — це немовби розмовляти зі стіною, бо їй або все одно, або вона ніколи не визнає своєї неправоти. Не виношу цього».

«Мені не подобаються дівчата, які постійно сидять у своєму телефоні, особливо коли вона зі мною на побаченні або в компанії друзів. Якщо їй справді так нудно, нехай краще одразу йде».

«Не люблю жінок, які не знають міри в алкоголі. Я люблю випити, повеселитися, але не люблю, коли напиваються, тим паче жінки».

«Мене вбиває нерішучість у дівчатах. Розумію, іноді важко вибрати між двома речами, але коли вона щоразу залишає за мною ухвалювати рішення, це відштовхує. У дівчини має бути своя думка».

«Мені важко бути поруч із невпевненою у собі дівчиною. Розумію, може це не її вина, але як витримати ту, яка постійно комплексує та скаржиться, принижує себе чи інших людей, щоб звеличитися за їхній рахунок».

«Брехня. Мене відштовхують люди, які постійно брешуть, адже бути чесним не так уже й важко, і це важливо у відносинах».

“Коли дівчина багато вимагає, але нічого не дає натомість”.

«Коли дівчина бачить у тобі лише гаманець із грошима. Я не проти заплатити за неї, але було б мило з її боку хоч раз запропонувати поділити рахунок, щоб я зрозумів, що вона прийшла не поїсти за мій рахунок».

«Не терплю дівчат, одержимих соціальними мережами. Навіщо робити фото своєї їжі, особливо на побаченні? Ненавиджу, коли люди намагаються зробити своє життя ідеальним на картинці».

«Мене відштовхують безпорадні жінки. Мені подобається допомагати жінкам, кожен чоловік хоче почуватися корисним, навіть лицарем, але ніхто не хоче безпорадну дівчину, для якої потрібно робити буквально все. Будь трохи самодостатньою».

«Коли дівчина прикидається тією, якою не є. Може вдавати, що їй подобається те, що мені подобається. Не треба змінюватись, щоб вразити мене — це все одно не працює».

«Самозакохані жінки. Мені не цікаві ті, які насамперед думають лише про себе».

«Жінка, якій завжди потрібно бути у центрі уваги. Вона завжди намагається привернути до себе увагу, інакше її не влаштовує. Я не терплю такого».

«Мене відштовхує від дівчат, які обговорюють та критикують інших дівчат. Це дратує і багато говорить про її характер».

Джерело