Простий спосіб зрозуміти, наскільки ви важливі для свого чоловіка

Простий спосіб зрозуміти, наскільки ви важливі для свого чоловіка

У відносинах не завжди буває все просто і зрозуміло, але часом найважливіше знаходиться на поверхні. Потрібно просто захотіти побачити. Психолог Вікторія Кірста пише про те, як розібратися, наскільки ви важливі для партнера.

Все, що вам потрібно — це звернути увагу на те, чи висуває чоловік якісь вимоги, умови або, може, постійно намагається «впихнути» вас у якісь свої рамки? Повірте, це просто неймовірно показовий і дуже важливий момент у відносинах.

Справа в тому, що якщо чоловік все це робить по відношенню до вас, значить на даному етапі відносин ваша значимість для нього справді дуже низька. І це погано, адже вона може так і не піднятися. Тим більше, якщо ви ще й будете продовжувати робити все те, що він від вас вимагає, щоб нарешті вже йому догодити.

Тому зрозумійте і запам’ятайте: якщо ваш чоловік постійно розповідає вам, що було б добре, якби ви знайшли собі більш оплачувану роботу, ще трохи схудли і підкачали чи щось там собі збільшили чи зменшили — отже, він просто вас оцінює, як товар на ринку , а це вже зовсім не про кохання. Адже кохання – це насамперед про прийняття.

Так, він може прикривати це турботою про вас, але насправді він просто хоче зліпити з вас свій уявний ідеал і підім’яти вас під себе. Ні про яку турботу тут і не йдеться. Адже турбота — це коли спочатку цікавишся у коханої людини його бажаннями, і тільки тоді, коли вона тебе про це, звичайно, просить, допомагаєш їй у їх здійсненні і завжди підтримуєш, а не просто висуваєш і нав’язуєш їй якісь свої умови та вимоги.

І не забувайте ще про що: якщо чоловік постійно щось від вас вимагає і хоче якось вас «вдосконалити», то це означає, що він легко може вас замінити іншою, так скажімо, більш «вдосконаленою моделлю». Адже його насправді найбільше цікавить саме це, а не те, якою ви насправді є людина і що у вас на душі.

І якщо ви не почнете чинити опір і підвищувати свою самооцінку, тим самим показуючи, що з вами так не можна, адже ви поважаєте і цінуєте себе — ваше значення для нього так ніколи і не підніметься. Хоча, вам, напевно, варто задуматися над тим, а чи потрібні взагалі стосунки, де вас постійно намагаються переробити і «запхати» в якісь рамки, тим самим демонструючи своє неповажне ставлення?

Якщо ви вже неодноразово намагалися донести свою позицію чоловікові, але він все одно продовжує від вас щось вимагати, тоді добре подумайте і зробіть свій вибір. Правильний вибір.

Джерело