Є простий спосіб зрозуміти, хто вас по-справжньому любить

Є простий спосіб зрозуміти, хто вас по-справжньому любить

Є простий спосіб зрозуміти, хто вас по-справжньому любить.

Треба запитати у ваших близьких: якими, на їх думку, ви повинні бути? І тоді уважно послухати їх відповіді.

Одні люди скажуть, що ви повинні бути більш відповідальним. Добрішим. Щедрішим. Ви повинні бути більш уважним до тих, хто вас оточує – ну ось хоча б до них. Ви повинні більше працювати. І ви повинні зайнятися своєю зовнішністю, а то якось так собі виглядаєте. Ви повинні бути шляхетним, вміти прощати, пропонувати допомогу, не чекаючи, коли вас про це попросять, вміти жертвувати собою і своїми інтересами заради інших людей. Ну ось хоча б заради них. І ці люди ще дуже довго будуть говорити, якими ви повинні бути…

А інші – інші трохи розгубляться, довго будуть думати, а потім невпевнено скажуть, що ви повинні бути щасливими і здоровим і все. Ну, можливо, ще більш багатими чи більш успішними; але це не дуже важливо. Головне – ви повинні бути живими і здоровими. І взагалі – ви просто повинні бути, тому що, якщо вас немає поруч, цим людям погано і сумно.

Ось ці люди – вони люблять вас по-справжньому! І приймають вас такими, які ви є. Тому що справжня любов – це завжди прийняття. А якщо чогось і вимагають від вас – щоб ви відпочивали, займалися спортом, правильно харчувалися, не курили, одягалися тепло, – так це з любові і турботи.

І якщо є хоч одна людина, яка говорить вам – «Ти повинен просто бути здоровим і щасливим!», – то це вже велике щастя! Адже це любов. А вона повинна бути в житті кожної людини.

Автор: Анна Кір’янова