Ось ці люди – вони люблять по-справжньому. І приймають нас такими, якими ми є…

Ось ці люди – вони люблять по-справжньому. І приймають нас такими, якими ми є…

Запитайте у знайомих: ЯКИМ ВИ МАЄТЕ БУТИ?

– І одні люди скажуть, що ви повинні бути більш відповідальним. Добрішим. Щедрішим. Ви повинні бути більш уважним до знайомих – ну ось хоча б до них. Ви повинні більше працювати. І ви повинні зайнятися своєю зовнішністю, а то якось так собі виглядаєте.

Ви повинні бути точним, шляхетним, вміти прощати, пропонувати допомогу, не чекаючи, коли вас попросять, вміти жертвувати собою і віддати своє життя, не замислюючись, заради інших людей. Ось хоча б заради них.

І ці люди ще довго будуть говорити, яким саме ви ПОВИННІ бути. Смачним, поживним, з підсмаженою скоринкою …

А інші – інші трохи розгубляться, довго будуть думати, а потім скажуть, що ви повинні бути…… здоровим. Ну, може бути, заможнішим, успішнішим; але це не важливо.

Головне – ви повинні бути живим і здоровим. І просто – повинні бути, тому що, якщо вас немає поруч, цим людям погано і сумно. Просто будьте, та й все. Ви і так хороший!

Ось ці люди – вони люблять по-справжньому. І приймають нас такими, якими ми є. А якщо чогось вимагають – щоб ми відпочивали, рухалися, займалися, правильно харчувалися, – так це з любові і турботи.

І якщо є хоч одна людина, яка говорить – “здоровим, щасливим, живим і близьким!”, – це велике щастя. Це любов. А вона повинна бути в житті кожної людини; вона і змінює все на краще. І ми стаємо такими, якими повинні бути. Повинні не іншим людям, а Богові і собі”.

© Анна Кір’янова