Мудра притча про те, чому жінки іноді плачуть без причини. Хочеться, щоб її прочитав кожен чоловік!

Мудра притча про те, чому жінки іноді плачуть без причини. Хочеться, щоб її прочитав кожен чоловік!

Маленький хлопчик запитав маму: “Чому ти плaчеш?” – “Тому, що я жінка!” – “Я не розумію!”.

Мама обійняла його і сказала “Ти не зрозумієш цього ніколи”.

Тоді хлопчик запитав у батька: “Чому мама іноді плaче без причини?” “Усі жінки іноді плaчуть без причини”, – відповів батько.

Згодом хлопчик виріс, але не припиняв дивуватись: “Чому жінки плaчуть?”

Нарешті він запитав у Бога. І Бог відповів: “Задумавши жінку, Я хотів, щоб вона була досконалою. Я дав їй плечі, такі сильні, щоб тримала цілий світ, і такі ніжні, щоб підтримувала дитячу голівку. Я дав їй дух, настільки сильний, щоб стерпіти будь-який бiль. Я дав їй волю, настільки сильну, що вона йде вперед, коли інші падають. Вона піклується про хвoрих і втомлених не скаржачись. Я дав їй доброту – любити дітей за будь-яких обставин, навіть якщо вони кривдять її. Я зробив її з ребра чоловіка, щоб вона захищала його серце. Я дав їй мудрість зрозуміти, що хороший чоловік ніколи не завдасть їй бoлю навмисно, але іноді випробовуватиме її силу й рішучість стати поряд з ним без вагань.

І нарешті, Я дав їй сльози. І дав право проливати їх, де і коли вона забажає. І тобі, сину Мій, треба зрозуміти, що краса жінки не в її одязі чи зачісці. Краса жінки в очах, які відчиняють двері до її серця, де живе любов”.

ЗАПАМ’ЯТАЙ, ЯКЩО ТИ ЧОЛОВІК… Будь обережним – не дай жінці заплакати, тому що Господь рахує її сльози… Жінка сотворена з ребра чоловіка, не з ноги, щоб бути приниженою, не з голови, щоб перевершувати, а з боку, щоб бути поруч із тобою, і бути рівною тобі. І з-під руки, щоб бути захищеною тобою. І зі сторони серця, щоб бути коханою…

Автор невідомий