3 причини, чому одружений чоловік ніколи не піде від своєї дружини до тебе

3 причини, чому одружений чоловік ніколи не піде від своєї дружини до тебе

Якщо ти жінка, у якої відносини з одруженим чоловіком, тобі потрібно подивитися правді в очі: він ніколи не піде від дружини до тебе, своєї коханки.

Якщо подивитися ближче на причини, чому чоловіки зраджують, і переваги, які вони мають завдяки зраді, ти відразу зрозумієш, що це правда.

Ось три причини, чому ти даремно витрачаєш своє життя в очікуванні, коли одружений чоловік кине свою дружину заради тебе, тому що він цього не зробить:

1. У нього є все, що йому треба.

Навіщо йому йти від дружини і дітей? У нього є прекрасний інтим з тобою без зобов’язань, а коли він приходить додому, то насолоджується роллю батька. У нього є дружина, яка годує його, прибирає за ним, дивиться за його дітьми, і коханка, яка піклується про інші його потреби.

У нього дві жінки, і все робиться для нього. І йому це подобається.

2. Розлучення – це занадто болісно.

Подумай про труднощі розлучення. Це адвокати, сварки, проблеми з дітьми, фінансовий тягар і багато всього іншого.

Навіщо йому піддавати себе і свою сім’ю цьому, якщо він не зобов’язаний? Ти теж здаєшся щасливою і так, так навіщо йому йти від дружини?

3. Він би вже пішов від неї.

Якби він кохав тебе більше всього на світі, тоді він би не побоявся і труднощів розлучення, і вже пішов би до тебе. Якби він хотів бути з тобою, якби він кохав тебе так, як ти думаєш, він би вже був з тобою.

Подумай про це. Він не йде від дружини, тому що не хоче. Все так просто.

Ти можеш поставити йому ультиматум. Зберися з силами, подивися йому в обличчя і скажи: «Я тебе кохаю. Я хочу бути з тобою. Але я більше не буду коханкою. Я не буду зустрічатися з тобою, поки ти не зробиш вибір».

Не витрачай своє життя на того, хто не хоче бути твоїм, щоб не упустити того, хто правда хоче бути з тобою.

Джерело