Притча про справжніх ворогів, прoчитавши яку, ви цiєї ж хвилини змiните своє життя назавжди!

Притча про справжніх ворогів, прoчитавши яку, ви цiєї ж хвилини змiните своє життя назавжди!

Змія була завдовжки чотири метри і прекрасно почувалася в дбайливих руках. Але в один чудовий день пітон перестав їсти. Відсутність апетиту тривала протягом декількох тижнів. Чого тільки не намагалася робити зневірена жінка, але нічого не допомагало.

Тоді жінка віднесла свого вихованця до ветеринара.

Той уважно все вислухав і запитав жінку: «Ваша змія протягом ночі обкручується навколо вас в ліжку»? Виявилося, що пітон це робить щоночі, що змушує бідну жінку дуже сумувати від того, що вона не знає, як допомогти улюбленцю.

І тоді ветеринар просто шокував господиню пітона: «Змія здорова. Вона просто готується з’їсти вас. Щоразу, коли вона обіймає вас і обкручується навколо вашого тіла, вона просто розраховує свої кроки. Вона готується до атаки і не їсть для того, щоб в шлунку було достатньо місця. Тоді легше буде вас перетравити…».

Мораль цієї історії така:

У вас є друзі, які поруч 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Вони лагідні з вами, але їхні наміри можуть виявитися несподіваними і дуже поганими.

Ви повинні ідентифікувати «змію» в своєму оточенні та розкрити її справжні наміри. Обійми і поцілунки не завжди щирі. Не бійтеся ворога, який атакує вас, але бійтеся фальшивого друга, який обіймає вас!

Джерело