Краще бути самотньою, ніж боротися за порожні стосунки …

Краще бути самотньою, ніж боротися за порожні стосунки …

«Краще бути самотньою, ніж боротися за пусті стосунки …» Це жіноча думка, з якою можна погодитися або ні. Бо все залежить від того, чого ми хочемо від своєї половинки — любові чи просто розуміння того, що вона в тебе є.

Бути самій — не страшно, страшно все життя відчувати себе самотньою поруч не з тією людиною.

Краще залишатися самотньою, ніж намагатися зберегти неправильні стосунки. Намагатися утримати біля себе не того чоловіка. Намагатися врятувати хвору любов.

Краще вибрати самотність, ніж залишатися поруч не з тим чоловіком, тільки через те, що у вас є спільна історія. Через те, що ти до нього звикла. Через те, що вже не можеш уявити собі світ без нього.

Краще побути на самоті, ніж вкладати всі свої зусилля в ті стосунки, які, як ти вже знаєш, не працюють. Стосунки, які варто залишити в минулому.

Краще вибрати самотність, ніж вперто сподіватися на диво з тим, хто здатний тільки брати, але не віддавати. З тим, хто ніколи не стане ставитися до тебе так, як ти ставишся до нього.

Краще вибрати самотність, щоб не помічати тривожні знаки. Ніж вдавати, ніби все прекрасно. Ніж поводитися так, немов це невелика перешкода на дорозі, коли в реальності борешся з проблемою вже довгий час.

Краще вибрати самотність, ніж триматися за стосунки через страх. Через побоювання, що у тебе не вийде зустріти чоловіка, призначеного долею. Через побоювання усвідомити, що ти втратила стільки років життя в стосунках не з тією людиною. Що тобі потрібно починати все спочатку: знайомитися з новими людьми, жити своїм життям.

Краще вибрати самотність, ніж намагатися доводити оточенню, що ти цілком задоволена нинішнім станом речей. Що тобі зовсім не хочеться нічого міняти. Що ти прекрасно справляєшся з роллю людини, яка робить всю роботу, яка несе на собі всю тяжкість цих стосунків.

Краще вибрати самотність, ніж ставитися до свого нещастя, як до норми. Ніж визнати, що ти не гідна кращого. Ніж змиритися з несправедливим ставленням до себе, хоча ти ставишся до партнера з повагою і розумінням.

Краще вибрати самотність, ніж задовольнятися стосунками, які роблять вас обох нещасними. Задовольнятися людиною, з якою у тебе просто немає нічого спільного.

Краще вибрати самотність, ніж витрачати час на сльози. На крики та образи. Витрачати час на роздуми про те, що, може бути, вся проблема полягає в тобі.

Краще вибрати самотність, ніж постійно доводити собі, що ти щаслива. Що правдива у своїх почуттях. Що насправді ти цього хочеш.

Краще вибрати самотність, ніж лізти геть зі шкіри, намагаючись звернути на себе увагу.

Краще бути самотньою, ніж боротися за пусті стосунки. Тому що цим тільки відтягується неминуче. Десь всередині ти вже розумієш, що ви не будете разом. Розумієш, що деяким людям краще бути порізно.

Ось така жіноча думка. А чи погоджуватися з нею, вирішувати тільки вам…

Джерело