7 речей, які потрібно тримати в секреті: поради східних мудреців

7 речей, які потрібно тримати в секреті: поради східних мудреців

Перше, що треба тримати в секреті, кажуть мудреці – свої далекосяжні плани. Мовчіть і нікому не розповідайте, поки цей план не виконається. Будь-які наші ідеї теж не варто розголошувати, бо в них є безліч слабких місць, по яких дуже легко завдати енергетичний удар і вмить зруйнувати.

Друге, що рекомендують мудреці, це не ділитися про свою благодійність. Добра справа – велика рідкість в цьому світі, і саме тому її треба берегти як зіницю ока. Не нахвалюйте себе за добрі справи. Гордість відразу почує ці вихваляння і відбере все те благо, яке прийшло внаслідок цієї благодійності.

Третє, про що не рекомендують розповідати мудреці – це про свою аскетичність. Не кажіть нікому про ваші дієти, обмеження в харчуванні, тривалість сну та інше. Фізична аскеза приносить користь тільки тоді, якщо вона поєднується і з емоційною складовою.

Четверте, про що слід помовчати – це про своє мужність та героїзм. Хтось отримує випробування зовнішні, а хтось внутрішні. Зовнішні випробування видно, тому за них люди отримують нагороди, але подолання внутрішніх випробувань ніхто не помічає, тому і нагород за них ніяких не присвоюють.

П’яте, про що не варто говорити, це про духовні знання. Духовні знання мають різні рівні і повинні розкриватися тільки після досягнення певного рівня чистоти свідомості. Основною помилкою початківця носія істини є бажання поділитися занадто високим духовним знанням, яке, замість того щоб принести добро людині, тільки ще більше її заплутує і навіть лякає.

Шосте, чим не варто ділитися з іншими – сімейні конфлікти та сімейне життя загалом. Запам’ятайте: чим менше ви говорите про проблеми у своїй сім’ї, тим вона буде міцнішою і стабільнішою. Сварка – це позбавлення від негативної енергії, яка накопичилася у процесі спілкування.

Сьоме, про що не варто говорити, це про погані слова, які були від когось почуті. Можна забруднити на вулиці черевики, а можна забруднити свідомість. І людина, яка, прийшовши додому, розповідає все, що вона почула поганого, нічим не відрізняється від людини, яка прийшла додому і не зняла брудне взуття.