10 правил мудрої дружини: як зробити свого чоловіка щасливим

10 правил мудрої дружини: як зробити свого чоловіка щасливим

Справа не в тому, щоб бути більш жіночною, більше усміхатися і сміятися. Суть в тому, що чоловіки і жінки просто різні і у них різні потреби в стосунках.

1. Говори йому, що тобі потрібно для щастя.

Твій чоловік хоче зробити тебе щасливою і хоче бути джерелом твого щастя. Говори йому, чого ти хочеш. Не тримай свої бажання в секреті. Навіть якщо він тебе дуже любить і добре знає, він не вміє читати думки.

Скажи йому. Ти отримаєш те, що хочеш, і він буде радий, що зміг зробити тебе щасливою.

2. Визнавай і цінуй його.

Коли чоловік дає тобі те, що ти хочеш, цінуй його вчинки. Це буде паливом для нього, щоб він продовжував в тому ж дусі. Йому просто потрібна подяка, відчувати, що він досить хороший для тебе. Якщо чоловік цього не відчуває, ніби він не може ніяк тобі догодити, у нього опускаються руки.

3. Дай йому знати, що зусилля теж важливі.

Навіть якщо у нього не завжди все виходить, але він намагається, важливо говорити йому, що ти це цінуєш. Особливо якщо це стосується того, що він повинен змінити в собі. Він не зможе це зробити за один раз. Але якщо він намагається, хвали його.

4. Дай йому особистий простір.

У кожного свій спосіб перезарядки, і якщо йому потрібно побути на самоті, зустрітися з друзями, посидіти в гаражі або на рибалці, не заважай. Поважай його потребу в просторі і часі для себе.

5. Вір йому на слово.

Коли твій чоловік каже тобі, що для нього важливо, вір йому. Не поспішай робити свої висновки. Зазвичай, куди чоловік витрачає свої ресурси (час, енергію, гроші), те для нього і є важливим.

6. Дізнавайся, що йому потрібно, щоб відчувати твою любов.

Може ти любиш відчувати любов через подарунки, але це не означає, що він такий же. Проведи з ним час, щоб дізнатися, що йому потрібно, щоб відчувати себе коханим. Зазвичай це помітно по тому, як він до тебе виявляє свою любов – значить таким же чином він хоче її отримувати від тебе.

7. Дай йому час висловлювати свої думки і почуття.

Багатьом чоловікам важко зрозуміти, що вони відчувають. І навіть коли вони знають, їм важко висловити це словами. Тому не поспішай заповнювати мовчання своїми словами і дай йому час. Коли йому буде комфортно, він почне тобі відкриватися.

8. Будь його коханкою, а не матусею.

Не потрібно нагадувати йому, що він повинен зробити. Якщо ти про щось його просила, краще питати: «Як там справи з нашою поламаною полицею?» і так далі. Просто «як справи», а не «чому ти не зробив», «скільки можна просити».

Він дорослий чоловік. Він може подбати про себе. Ти теж можеш дбати про нього, але не звертатися з ним як з дитиною. Це вбиває романтику.

Фліртуй з ним. Роби йому компліменти. Нехай він відчує, що привабливий для тебе.

9. Вір в його найкращі наміри.

Не відразу, але коли ти пізнала чоловіка і вирішила будувати з ним стосунки, не потрібно підозрювати його в гіршому. Завжди вір у краще. Всі помиляються.

10. Не приймай його як належне.

Коли чоловік любить, він старається. Він хоче дати тобі все, що потрібно для щастя. Він хоче бути твоїм героєм.

Поважай ваші відмінності. Показуй повагу. І він буде чоловіком, на якого завжди можна покластися.

Джерело