Кожен тато має ДОНЕСТИ ДО СИНА ці 11 істин про шлюб. Скільки з них знаєте ви?

Кожен тато має ДОНЕСТИ ДО СИНА ці 11 істин про шлюб. Скільки з них знаєте ви?

Рано чи пізно сини виростають і створюють свої сім’ї. 

Поки юнак дорослішає, батько повинен поступово пояснювати йому, як правильно вибрати супутницю життя і зробити так, щоб його сім’я була міцною і довговічною. Ось 11 цінних батьківських порад.

Батьки повинні навчити сина бути гідним чоловіком. Для цього хлопчикові доведеться пояснити багато речей про шлюб та сім’ю. Така гідна місія лягає на плечі батька. Але це ще не все. Щодня показуючи на особистому прикладі, якими мають бути стосунки між чоловіком і дружиною, ви виростите зі свого сина порядну людину і хорошого сім’янина.

Кожен батько повинен донести до сина ці 11 аксіом про шлюб:

1. Синку, якщо ти витрачаєш кошти на свою жінку (дівчину), а вона з задоволенням приймає все це, але її не хвилює, як важко ти заробив гроші, не вибирай її в супутниці життя.

2. Одна жінка народжена бути зразковою дружиною, інша – зразковою матір’ю. Але якщо тобі зустрілася жінка, яка поєднує в собі обидві ці якості, не впусти її.

3. Синку, коли ти станеш головою своєї родини – не загострюй постійно увагу на тому, чи туго набитий твій гаманець. Звертай частіше увагу, чи посміхається твоя дружина.

4. Синку, якщо ти прагнеш до довгого і міцного шлюбу, дозволь своїй дружині керувати сімейним бюджетом. Жінка краще усвідомлює господарські та побутові потреби. Якщо ж фінансові нитки будуть зосереджені у твоїх руках, дружина буде поводитися марнотратно.

5. Синку, ніколи не підіймай руку на свою дружину. Фізичний біль, який ти можеш заподіяти, набагато слабший від душевного болю жінки. А з ним сімейне життя навряд чи збережеться.

6. Синку, не втрачай голови, якщо раптом тобі посміхнеться удача і ти почнеш добре заробляти. Можна, звичайно витратити гроші на стрункі ніжки. Але при цьому ніхто не поцікавиться, як важко тобі дісталися гроші. Витрать краще їх на жінку, яка пройшла з тобою через всі випробування і невдачі.

7. Синку, коли я стирчав під вікнами твоєї майбутньої мами – я це робив не заради сексу. Просто я хотів проводити з нею кожну хвилину і не уявляв життя без неї.

8. Синку, якщо ти станеш помічати, що твоя дружина змінилася, – зверни спочатку увагу на себе. Проаналізуй власну поведінку. І ти зрозумієш, що ти теж змінився. З людьми це трапляється.

9. Синку, поки у нас не з’явився цей непоганий автомобіль, твоя мама із задоволенням їздила зі мною на велосипеді. Якщо жінка не стояла з тобою на початку твого важкого шляху, вона не повинна користуватися твоїм багатством.

10. Ніколи не порівнюй власну дружину з іншими жінками. Подумай, що в якихось ситуаціях твоя дружина теж терпить тебе і вона не порівнює тебе з іншими чоловіками.

11. Синку, ніколи не забувай про мене і твою маму. Піклуйся про нас. Подавай в цьому приклад своїм дітям, щоб в старості вони подбали про тебе самого.

 Діліться думками та враженнями в коментарях.

Джерело