Коли ти зустрічаєш правильну людину, вже втративши віру в кохання…

Коли ти зустрічаєш правильну людину, вже втративши віру в кохання…

Перша зустріч із ним не справить на тебе особливого враження. Ти подумаєш, що він зовсім не відрізняється від тих хлопців, яких зустрічала раніше. Тобі здасться, що знову в твоєму житті все рухається спіраллю.

Справа зовсім не в тому, що він зробив щось таке, що змусило б звести тебе стіни навколо свого серця. Справа не в тому, що ти з його слів чи вчинків зробила висновок, що в майбутньому він підведе тебе. Справа не в тому, що ти помітила якісь попереджувальні знаки, що сигналізують про якісь погані речі. Справа не в тому, що бути з ним – це бомба уповільненої дії, яка, як ти впевнена, все одно вибухне. Справа не в тому, що твій інстинкт буквально кричить про те, що тобі треба втекти від нього.

Справа зовсім не в цьому.

Навпаки, він ставиться до тебе тільки з ніжною добротою та щирістю, які такі рідкісні. Він поводиться з тобою так, ніби ти його найкращий друг, розповідає тобі свої найпотаємніші думки і хоче поділитися всіма аспектами свого життя. Він вибирає тебе і показує всіма словами та діями, що він хоче любити тільки тебе та нікого іншого.

Він поводиться з тобою так, як ти завжди хотіла, але ніколи не отримувала такого відношення раніше.

Спочатку ти ставитимешся до нього скептично і вважатимеш: все, що у вас з ним є, довго не триватиме. Ти почуватимешся винною за те, що в твою голову приходять такі думки, і почнеш думати, що, можливо, ти взагалі не заслуговуєш на кохання. Ти будеш переосмислювати кожен свій крок, зводячи себе з розуму.

«Можливо, проблема дійсно в мені?», – похмуро думатимеш ти. Бо як може не торкнутися тебе те, що він довів свою відданість і зробив для вашої любові все можливе? Як це може не тішити, коли маєш усе, про що ти мріяла? Як ти могла не полюбити його, навіть якщо колись присягнулася, що кохання зовсім не для тебе?

Коли ти зустрічаєшся з правильною людиною після всіх цих токсичних стосунків, через які ти пройшла, щастя тобі здається чимось сюрреалістичним.

Коли ти зустрічаєш своє справжнє кохання після всіх тих чоловіків, з якими не вийшло, ти розумієш, наскільки легкими можуть бути стосунки. Коли ти зустрічаєш свою другу половинку після «майже кохання» та «майже стосунків», ти відчуваєш, що все йде як слід. Коли ти зустрічаєш свого чоловіка після всіх цих “тимчасовиків”, перед тобою відривається вічність, на яку ти раніше не наважувалася сподіватися.

Але не турбуйся про те, що ти не відчула кохання відразу. Не турбуйся про те, чого не сталося. Не поспішай стрибати в те, до чого ти не готова.

Правильні стосунки обов’язково дочекаються тебе. Перш ніж взяти на себе цю відповідальність, переконайтеся, що ти дійсно цього хочеш. Будь впевнена у своєму рішенні і вір, що все буде так, як має бути. І, нарешті, ніколи не переставай вірити, що ти заслуговуєш на кохання.

Тому що після всього, через що ти пройшла, тепер нарешті настала твоя черга. Твоя черга бути коханою так, як тобі хочеться.

Твоя черга отримати кохання, на яке ти так терпляче чекала.

Джерело