Назвали 5 причин, через які жінка виглядає старшою за свій вік

Назвали 5 причин, через які жінка виглядає старшою за свій вік

Чи бувало у вас таке, щоб через вашу зовнішність ви відчували себе старше своїх років? І ви зустрічали багатьох жінок вашого ж віку, які виглядали свіжішими і красивішими за вас? Давайте з’ясуємо, чому це відбувається. Ось вам 5 причин. Ловіть!

1. Рідке і тонке волосся

Ні для кого не секрет, що з віком волосся починає тьмяніти і випадати, і ви вже не можете вразити всіх своїм шанувальників шикарним волоссям. Але не засмучуйтесь, тому що всьому є рішення! Тішить те, що ви можете виправити ситуацію. Вам варто робити масаж голови, звернутися до трихолога чи косметолога. Зараз існує безліч засобів для боротьби із цією проблемою. А також пам’ятайте про народні засоби. До речі, дуже допомагають від випадіння волосся рицинова і реп’яхова олія.

2. Сточення зубної емалі

З віком наші зуби теж зазнають деяких змін у поганий бік: тьмяніє емаль, стає тоншою і жовтішою. Щоб уникнути таких наслідків, більше уваги приділяйте продуктам, які ви їсте. Намагайтеся менше вживати такі продукти, які шкідливі для зубної емалі: кава, чорний чай, газовані напої, солодощі, спиртне тощо.

3. Відвислі мочки вух

Визнайте, що ви ніколи не звертали на це уваги. Але й вуха здатні показувати ваш вік. Намагайтеся не надто обтягувати своє волосся під час різних зачісок. Носіть зручні та легкі сережки, щоб ваші мочки не обвисали.

4. Тонкі губи

У тому, що у вас від природи тонкі губи немає нічого поганого. Однак річ у тому, що губи з віком схильні до усихання. Виконуйте гімнастику обличчя. Ви не витратите на це багато часу. Також не забувайте про зволожуючі засоби та скраби.

5. Подвійне підборіддя

Як би ми цього не боялися, але з віком наше обличчя висне: це супроводжується опущенням щік, повік, куточків губ. І, звичайно ж, підборіддя! Але ми помічаємо його лише тоді, коли воно вже встигло стати подвійним. В даному випадку теж дуже ефективна гімнастика обличчя, масажу.

А взагалі, дорогі жінки, дбайте про себе тоді, коли ви ще молоді. Тоді ви уникнете всіх перерахованих наслідків!

Джерело