8 причин, чому альфа-жінка є найкращим партнером для відносин

8 причин, чому альфа-жінка є найкращим партнером для відносин

Альфа-жінка — найкраща пара для будь-якого чоловіка, і не тільки тому, що вона страшенно сильна, але й тому, що вона постійно вас надихатиме. Її запал, елегантність, поведінка, самовладання і доброта – споглядати все це просто неймовірно чудово.

«Вона шукала не лицаря. Вона шукала меч».

Аттікус

У той час як більшість людей не впевнені щодо свого життєвого шляху, альфа-жінка є серйозною, працелюбною, амбітною та цілеспрямованою жінкою, яка чудово розуміє, чого вона прагне. Такі жінки руйнують усі існуючі стереотипи, наскільки давніми вони не були б. Якщо ви вірите, що єдине місце, де повинна проводити час жінка, це кухня, то альфа-жінка вам явно не по зубах!

Коли ви зустрінете альфа-жінку, ви або підберете залишки своєї чоловічої гідності і кинетеся бігти в інший бік, або назавжди будете зачаровані нею і залишитеся. З цими абсолютно божественними істотами третього варіанту просто не дано.

Нижче наведено 8 привабливих причин, чому альфа-жінка є найкращим з можливих партнерів для відносин (тільки якщо ви будете готові прийняти її такою, якою вона є). Не забувайте, що вона сама про себе дбає, знає, чого хоче.

1. Надійність.

Чи можете ви завжди розраховувати на свого партнера? Чи вірите ви в те, що ваш партнер подбає про вас у скрутну хвилину?

Відносини припускають, що обидва партнери можуть покластися один на одного, довіряти один одному, а також є емоційно зрілими та досить сильними, щоб за необхідності взяти на себе відповідальність.

Ви сьогодні двоє затримуєтеся на роботі? Можете бути впевнені, що ваша альфа-жінка розгребе свої офісні справи, забере дітей та приготує вам поїсти.

Вона неймовірно збалансована особистість, що буквально випромінює самодостатність. Вона дотримається своєї обіцянки бути з вами і в горі, і в радості, оскільки система її переконань настільки ж суворо визначена, як і її межі.

2. Жодного мелодраматизму.

Альфа-жінка не вдається до мелодраматичних хитрощів, щоб постійно привертати до себе вашу увагу. На ці речі їй не вистачає ані терпіння, ані часу. Якщо ви з нею посварилися, вона віддасть перевагу обговорити проблему і вирішити її якнайшвидше, а не вдаватися до використання пасивно-агресивних стилів поведінки.

Вона не стане опускатися до того, щоб таїти на вас образу і використовувати її як аргументи в майбутніх сварках: «2 роки тому, 1 березня о 20 годині, 30 хвилин і 23 секунди ти сказав мені замовкнути, і сьогодні настав час з’ясувати стосунки!».

Чим вона наповнить вашу оселю? Ви забудете про грюкання дверима, про взаємні звинувачення, про почуття провини та про інші техніки маніпуляції, адже вона завжди буде з вами відкритою. Жодного драматизму.

3. Нав’язливість? Забудьте про це.

Ви ж пам’ятаєте, що вона з вами, тому що хоче цього, а не тому, що потребує вас? Якщо ви вірите, що ваші погрози втекти від неї матимуть на вашу партнерку якийсь ефект, то ви докорінно помиляєтеся.

Гірка правда полягає в тому, що вона однаково щаслива і на самоті, і у відносинах з вами. Ці відносини не є для неї життєво необхідними, тому для того, щоб нормально жити, їй не потрібне ні схвалення, ні визнання. Вона поважатиме і цінуватиме вашу потребу в особистому просторі і ніколи не благатиме про додаткову увагу до себе з вашого боку.

4. Постійне натхнення.

Їй начхати на ваші жалюгідні виправдання щодо того, чому ви не можете реалізувати свою мрію. Якщо ви коли-небудь помітите, що почали простоювати, що у вас зникла мотивація, що ви плететесь ззаду і готові здатися, вона дасть стусан вашому демотивованому «я».

І справа не в тому, що вона любить все контролювати, а в тому, що вона добре оцінює ваш потенціал. Вона знає, чого ви можете досягти, а тому завжди кидатиме вам виклик і надихатиме вас прикладати максимум зусиль.

5. Вона завжди вас підстрахує.

Можете бути впевнені, що ваша альфа-жінка не злякається жодних життєвих труднощів. Навіть якщо шлях стане звивистим, вона триматиме вас за руку, щоб ви не впали.

Якщо цього вимагатиме становище, вона може взяти ситуацію в свої руки і допомогти вам пройти через той хаос, в якому ви опинилися. Вона завжди готова підтримати вас, із чим би ви не зіткнулися: втрата близької людини, фінансове чи емоційне потрясіння, хвороба.

6. Самодостатність.

Навряд чи альфа-жінці може знадобитися чиясь допомога. Вона вже має все необхідне, щоб допомогти собі самій. Вона є повністю самодостатньою особистістю.

Ймовірно, вам ніколи не доведеться допомагати їй вибратися із дивної ситуації, в яку вона сама себе загнала. Можливо, часом саме вона допомагатиме вам вибратися зі складних ситуацій. Вона має достатньо ресурсів, щоб допомогти собі, вам і навіть вашим рідним.

Хто ж не захоче зустрічатися із такою супержінкою? Розірвіть свої кайдани стереотипів і зрозумійте, що вас теж часом потрібно комусь врятувати.

7. Відкрите спілкування та взаємність.

Ніяких блокад, ігнорування, кам’яних стін та мовчання. Тільки відкрите спілкування віч-на-віч. Ваша альфа-жінка знає, чого хоче, і не боїться відверто говорити про те, що їй для цього потрібно. Вона завжди чітко доносить свої уподобання, чи то їжа, одяг чи щось інше.

І не чекайте, що в ліжку вона поводитиметься як сором’язлива дівчина. Вона добре знає, що їй подобається, і обов’язково дасть вам знати про це.

Врахуйте, що вона не егоїстична. Відносини із нею будуються на принципі взаємності. Якщо ви попросите її про послугу, то можете бути впевнені, що вона буде більш ніж щаслива виявити її вам.

8. Чесність.

Можете не боятися, що одного разу ви прокинетеся, а її немає. Як я вже говорила раніше, альфа-жінка досить зріла в емоційному плані, щоб вирішувати проблеми у відносинах у міру їхньої появи. Якщо ви проігноруєте її ініціативу, вона знову захоче поговорити з вами. Тільки не забудьте показати, щоб ви теж зацікавлені у вирішенні конфлікту.

Вона людина цінностей, а тому хоче, щоб все було ідеально. З такою чесною та відкритою партнеркою вам не потрібно переживати, що вона фліртуватиме зі своїм босом (адже вона сама бос!).

Як ви вважаєте, у чому тут полягає ваша роль? Так, ви все правильно зрозуміли. Просто поважайте цю чесність і нехай вона буде взаємною. Якщо ви зрадите її довіру, вона піде від вас, назавжди закривши двері у своє серце.

Вона обрала вас з певної причини, і серед цих причин немає фінансових труднощів, ні небажання бути однією. Вона обрала вас, тому що ви будете шанувати та цінувати її.

Ніколи не змушуйте її шкодувати про свій вибір. Вона не з тих, хто йтиме на непотрібні компроміси.

Джерело