Як кішка обирає господаря (і духовне значення її вибору)

Як кішка обирає господаря (і духовне значення її вибору)

Багато хто вважає, що кішки приносять як удачу, так і невдачу. Але насправді ці тварини уникають поганої удачі, і роблять це набагато краще, ніж люди.

Собака з радістю прийме будь-якого господаря, який буде з нею хоч трохи лагідний, у той час як кішка зробить це тільки якщо людина цього гідна.

Будучи єдиною твариною, яка самостійно вибирає собі господаря, думку кішки варто брати до уваги.

Деколи ми мимоволі забираємо кішку до себе додому, тому що вона буквально не відходить від нас. А останнє відбувається не так часто, оскільки кішки зазвичай тягнуться тільки до певних людей.

Кішки завжди жили на рівних із людьми. Це духовні істоти, які є символом найвищої енергетичної сили. У них розвинена інтуїція та їх ауру можна певною мірою порівняти з людською.

Своє розвинене внутрішнє чуття кішки використовують для вибору господаря. Тобто їхній метод вибору багато в чому нагадує людський.

Котів притягують до себе люди, чиї вібрації резонують зі їх власними. Аналогічно люди шукають собі партнера, який теж вібрував би з ними на одній частоті.

Те, що кішки не вміють говорити нашою мовою, ще не означає, що вони не можуть бути вашими наставниками у житті. Часто люди, несприйнятливі до лікувальних методів свого лікаря, психолога, знаходять спокій поряд зі своєю кішкою.

Присутність цієї тварини у житті обіцяє духовне партнерство. Кішки завжди вважалися експертами в галузі духовних знань та носіями глибокої мудрості. Частково це може бути обумовлено їхньою здатністю завжди підтримувати у собі високий запас енергії.

Крім того, кішка може просто слідувати за удачею і випадково помітити, що ви щасливчик. Пам’ятайте, якщо ви відмовитеся від цієї тварини або незабаром вона сама від вас відвернеться, на вас чекає тривала чорна смуга в житті. І торкнеться вона здебільшого вашого фінансового становища та добробуту.

Багато хто вважає, що кішки приносять як удачу, так і невдачу. Але насправді кішки уникають поганої удачі і роблять це набагато краще, ніж люди.

Тому якщо ви бачите, що за вами по п’ятах слідує кішка, це може бути найкращим моментом дати хід своїм планам або, наприклад, купити лотерейний квиток.

Джерело