Чому жінка щоразу обирає чоловіка, з яким шлюб неможливий?

Чому жінка щоразу обирає чоловіка, з яким шлюб неможливий?

Є самота, яку в народі називають «вінцем безшлюбності». А є така ситуація, коли шлюб неможливий. Це не самотність. Це гірше, бо страждань багато. Чому жінка обирає чоловіка, з яким шлюб неможливий?

Жінка щоразу вибирає чоловіка, за якого не може вийти заміж.

Або це одружена людина. Або чоловік не хоче одружуватися та мучить жінку. Або має такі проблеми, які роблять шлюб неможливим.

Є самота, яку в народі називають «вінцем безшлюбності».

А є така ситуація, коли шлюб неможливий. Це не самотність. Це гірше, бо страждань багато.

Чому жінка обирає чоловіка, з яким шлюб неможливий?

Тому що насправді вона не бажає створювати сім’ю. Підсвідомо не бажає цього. Заборона табу на особисте щастя є в підсвідомості.

Виникає амбівалентність, двоїстість: жінка хоче щастя та сім’ю! Але внутрішня заборона, внутрішня програма не дали цього зробити. У глибині душі вона не хоче.

І найлегше перенести це на партнера. Це не я не хочу заміж. Це не я не хочу сім’ї. Це партнер не хоче чи не може. Проблема у ньому!

Ні, найчастіше – ні. Не хоче саме жінка, от і все. Причин безліч: поганий батько, дуже хороший батько, відсутність батька, безліч причин називають психологи.

Але є інші, філософські причини. Найчастіше — така жінка має призначення в інших сферах життя. Є важлива місія, не пов’язана із сім’єю. Така жінка іноді просто не знає, хто вона; ціни собі не знає та живе у полоні стереотипів. І ще її постійно «довбають»: коли ж ти влаштуєш своє життя?

Влаштувати своє життя – зрозуміти, хто ви. Що вас насправді вабить.Чому ви підсвідомо не хочете одружитися, завести сім’ю, жити як усі? Навіщо ви вибираєте свідомо «зламані» та «браковані» речі, саботуєте своє «жіноче щастя», як його інші називають?

І ось варто іноді жінці зрозуміти, хто вона і чого насправді хоче, вона знаходить своє кохання. Свою людину. Але тільки після того, як зрозуміє своє призначення, свою місію; коли зізнається собі, що хоче заміж. І докладає зусиль, щоби заміж не вийти.

А для цього потрібний невідповідний об’єкт, який не може стати чоловіком.

Ситуації, що повторюються, в особистому житті можуть вказувати на небажання одружуватися і заводити сім’ю. І на важливу особисту місію у цьому світі.

…Але ми живемо у полоні стереотипів. І жінку вчать “налагоджувати стосунки”, “вибирати правильного чоловіка”… А їй треба зрозуміти себе та себе реалізувати. Їй треба зрозуміти, у чому її місія.

Але цього зазвичай не вчать «психологи». Тому що самі теж у полоні стереотипів.

Автор – Анна Кір’янова