Шлюб – це стосунки, в яких незалежність однакова в обох, а залежність взаємна…

Шлюб – це стосунки, в яких незалежність однакова в обох, а залежність взаємна…

Талановитий, вродливий і мудрий чоловік, до якого захотілося прислухатися і навіть вам процитувати. Пол Ньюман, геніальний актор, десятиразовий номінант на премію «Оскар» і закоханий у свою дружину чоловік.

50 років, до свого останнього дня, він прожив у щасливому шлюбі з Джоан Вудворд. Другому шлюбі для обох, до речі. Якось його спитали, що таке щасливий шлюб – а Ньюман мав що сказати з таким-то досвідом. І він сказав:

«Щастя у шлюбі – це не те, що стається саме по собі. Хороший шлюб створюють. Під час подружнього життя маленькі речі стають великими.

У шлюбі ніколи не пізно триматись за руки.

У шлюбі потрібно говорити «Я кохаю тебе» хоча б раз на день. Не лягати спати у сварці. Не сприймати дії один одного як щось звичне і зрозуміле. Не завершувати залицяння разом із медовим місяцем.

У шлюбі важливо мати однакові цілі та спільні цілі. Разом іти життям. Сформувати своє коло кохання, яке згуртує всю сім’ю. Робити щось одне для одного не через обов’язок або жертовність, але задля радості. Вдумливо вимовляти слова та висловлювати подяку. Не ідеалізувати одне одного.

Шлюб – це виховуватив собі гнучкість, терпіння, розуміння і, головне, почуття гумору. Вміти прощати та забувати. Створювати атмосферу, де кожен міг би розвиватись. Знаходити час на неквапливі бесіди вдвох.

Шлюб – це стосунки, в яких незалежність однакова в обох, а залежність взаємна. І зобов’язання взаємні.

Для щасливого шлюбу важливо не лише вийти заміж (чи одружитися) за потрібну людину. Важливо хотіти і вміти залишатися цією потрібною людиною все подружнє життя».

До речі, Джоан Вудворд досі жива – їй вже за 90 і зізнається, що дуже чекає зустрічі з Полом на небесах. Вірить, що саме там укладено їхній шлюб. І як тут не повірити…

На фото саме вони: під час одруження і через майже 50 років. Ви помітили, що щасливі пари навіть у зрілому віці мають чудовий вигляд? Сяють…

Джерело