12 секретів, на яких тримаються стосунки у сім’ї

12 секретів, на яких тримаються стосунки у сім’ї

Сім’я – це спільна робота або танець чоловіка та жінки. Ми народжені, ми задумані не випадково. Одне доповнює інше. Одне непомітно перетворюється на інше. Так народжується танець. Краса спільних зусиль для однієї мети. Конкуренції немає. Є два світи. Є поєднання та співпраця. Немає правої та неправої сторони. Є різне призначення. Є єдність та гармонія.

1. Сила краси жінки у заспокоєнні, сила краси чоловіка у діяльності.

2. Чоловік дотримується слова, жінки можуть його не тримати. Жінка за своєю природою мінлива, і їй важко тримати обіцянки. У відносинах з іншими вона може забирати свої слова назад. Однак при цьому вона добре тримає обіцянку, дану чоловікові.

3. Коли чоловік істерить: «Це кінець! Все пропало» – це біда. Емоційну рівновагу в сім’ї підтримує чоловік, він повинен розвивати в собі олімпійський спокій та холоднокровність. Навіть у найкритичніших і патових ситуаціях. Така поведінка дозволить розрулити будь-яку складну ситуацію та зберегти сім’ю.

4. Чоловіче призначення в першу чергу полягає в тому, щоб захищати жінку, іноді навіть від неї самої. Насамперед від її думок. Від урагану в голові. І лише у другу чергу – матеріально.

5. Жінка набирає сили вдома — чоловік на роботі. Тому потрібно прагнути, щоб зайнятість жінки на роботі була не повною. Тим паче без регулярних переробок. Інакше у сім’ї почнеться розлад. Дім для жінки є захистом. Але тільки в тому випадку, якщо чоловік не лізе в управління домашніми справами, надаючи жінці у цьому питанні свободу. Довго перебуваючи поза домівкою, у неї настає кар’єрний успіх і навіть матеріальні досягнення, але наростає психічна нестабільність. І саме вона дратує чоловіка.

6. Жінка отримує емоційну силу від солодкої їжі та від того одягу, який їй подобається, а також від прикрас та приємних дрібничок. Лагідних слів та уваги. У цій силі міститься її здоров’я. Чоловік без солодкого та комфортного міцніє. Його здоров’я лише покращується. У жінки ж навпаки. Чоловіка укріплюють небезпечні походи, аскези, складні ситуації. Жінку аскези перетворюють на чоловіка. А чоловік з чоловіком вдома б’ються. Чоловік розуміє жінку лише тоді, коли жінка показує свою слабкість. Коли вона виявляє незламну силу та наполегливість, чоловік конфліктує з нею, як із мужиком. Сім’я розпадеться. Або чоловік зіп’ється, опустивши руки.

7. Гроші у сім’ю приносить чоловік, а розподіляє поточний сімейний бюджет дружина. Однак чоловік порівнює доходи з великими та важливими витратами та остаточне рішення приймає сам.

8. Жінка за своєю природою схильна поважати, а чоловік схильний приймати повагу. І коли жінка шанує чоловіка, він починає почуватися поважною людиною, і це автоматично зчитують оточуючі. Але хвалити чоловіка можна лише за конкретні справи. Лише за досягнення. Жінку хвалити можна і потрібно просто так. Хвалити та захоплюватися. Чим більше тим краще.

9. Чоловіку виховання дочки більшою мірою краще довірити дружині, тому що сам буде схильний балувати її. Інакше дочка у підлітковому віці почне «крутити з батька мотузки». Вихованням сина більшою мірою має займатися батько. Тому що підліток-тінейджер маніпулюватиме матір’ю.

10. Чоловік культивує у дітях відповідальність, а дружина – доброту, співчуття, смирення.

11. Чоловікові не можна сердитись на дружину за те, що вона ображається і турбується. Так само жінці не можна сердитися на чоловіка за те, що він гнівається.

12. Чоловік любить у жінці форму, а жінка любить його розум. Тому жінці бажано підтримувати свою форму, а чоловікові глибину та гостроту мислення. Солодощі та переїдання руйнують форму. Алкоголь руйнує розум.

Володар Іванов

Джерело