4 способи несвідомо образити свого чоловіка і зруйнувати шлюб

4 способи несвідомо образити свого чоловіка і зруйнувати шлюб

Жінки, ми повинні бути обережнішими з тим, яким чином ми дбаємо про наших чоловіків і шлюби. Не дозволяйте їм руйнуватися через всякі нісенітниці, адже потім буде тільки гірше.

Ось лише кілька способів несвідомо образити вашого чоловіка і зруйнувати шлюб (як попередження, будь ласка, зрозумійте, що, хоча ця стаття і написана для жінок, вона відноситься і до чоловіків):

1. Життя за межами того, що ви можете собі дозволити

Мудра стара жінка з моєї церкви одного разу дала пораду: «Краще, що ви можете зробити в якості дружини – жити відповідно до доходів свого чоловіка».

Дружини, покажіть щиру вдячність і повагу вашому чоловікові, слідуйте бюджету і виймайте вигоду з того, що маєте. Будьте мудрі зі своїми фінансами.

Постійні скарги на те, що у вас немає достатньої суми, щоб задовольнити всі ваші бажання, або астрономічні заборгованості по вашій кредитці – не кращий спосіб сказати «спасибі» вірному чоловікові, який щодня наполегливо трудиться, щоб забезпечити сім’ю.

Так, можливо ви не в змозі купити сумку від Dior, яку хотіли кілька місяців, але ваш чоловік буде вас любити і цінувати за те, що ви ним пишаєтеся і вдячні йому за те, що він вас забезпечує.

2. Постійний негатив

Ви ненавидите його зачіску, кафе навколо будинку, сусіда через вулицю, свого тупого співробітника, стару посудомийну машину тощо. Як тільки ваш чоловік переступає поріг, ви вивалюєте на нього всі ці думки, які накопичувалися у вас протягом дня.

Можете собі уявити цю ношу? Негатив губить. Чоловіки розставляють все по місцях, у них для всього своє місце, але якщо їм постійно капають на мізки своїми скаргами, вони стають непотрібними і не можуть полегшити вам життя

Якщо і є одна річ, яку я усвідомила за час шлюбу, так це те, що хороший чоловік хоче, щоб ви були щасливі, і якщо ви не допоможете йому, то нещасним стане він. Немає нічого незвичайного в тому, що трапляються погані дні, але ж так відбувається не завжди, не робіть їх способом свого життя.

3. Збереження фізичної прихильності

Чоловіки жадають і потребують фізичної прихильності до своїх дружин. Коли ви постійно знижуєте близькість, це позначається на них.

Сеkс не повинен бути інструментом управління вашим чоловіком, його слід розглядати як священний інструмент, щоб зробити вас ближчими один до одного і до Бога.

Це велике благословення – бути потрібною і бажаною люблячим романтичним чоловіком, який хоче поділитися чимось гарним і важливим з вами – і тільки з вами. Навіть якщо у вас іноді немає настрою, це варте того, щоб злитися воєдино.

4. Не говоріть на його мові

Жінки люблять натякати (я думаю, це у нас в ДНК закладено). Але чоловіки просто-напросто не розуміють натяків (а це закладено у них в ДНК).

Не витрачайте час на тонкі натяки, яких він не зрозуміє – говоріть прямо. Будьте чесні в своїх почуттях. Якщо він питає у вас, в чому справа, не потрібно казати «ні в чому», а потім чекати, щоб він прочитав ваші думки.

Будьте відкриті в своїх почуттях.

Джерело