Очистіть своє життя від цих людей за всяку ціну (якщо тільки ви не з них)

Очистіть своє життя від цих людей за всяку ціну (якщо тільки ви не з них)

Щодня ми зустрічаємо безліч різних людей, з якими розмовляємо, спілкуємося, ділимося ідеями… І, звичайно ж, обмінюємося енергією, часто навіть про це не підозрюючи.

Всіх людей можна досить чітко розмежувати за тим, на якій частоті вібрує їхня душа — або на високій (позитивній, цілеспрямованій і загалом енергійній особистості), або на низькій (вічні жертви, королеви драми і так далі).

Нам усім знайоме почуття, яке ми відчуваємо, вступаючи в контакт із кимось, повним до краю позитивною енергією. Ми відчуваємо це відразу, і, відверто кажучи, їхня позитивна енергія поширюється всюди. Ми починаємо відчувати наснагу, і наша душа починає сама вібрувати на вищій частоті. Ми інстинктивно тягнемося до таких людей.

На жаль, у цьому світі є багато людей, які накопичили у собі великі обсяги негативної енергії. Чому так відбувається? На це є безліч причин і деякі з них ми розглянемо в цій статті.

Отже, ось лише кілька типів людей, яких вам варто уникати:

1. Того, хто постійно є жертвою.

Він або вона постійно намагаються переконати вас у тому, що всі довкола бажають їм зла. Що у будь-якій ситуації вони виявляються безневинними жертвами. І взагалі — на них озброївся весь світ. Чи варто говорити про те, що їхні твердження, м’яко кажучи, не відповідають істині?

Але для них все, що вони кажуть, є чистою правдою — їхня негативна енергія забарвлює все навколо в чорний колір, і вони відчувають гостру потребу поскаржитися на все це. Ви, напевно, можете назвати хоча б одну людину з вашого оточення, яка веде себе так, ніби саме її життя зачаїло на неї образу.

Життя — це не щось, що трапляється з вами… Все в ньому відбувається для вас, але «вічні жертви» неспроможні це сприйняти належним чином…

2. Того, хто постійно говорить лише про свої проблеми.

Мова цієї людини всипана негативними словами. І ці слова нерозривно пов’язані з її негативними емоціями. Їхній підхід до життя, наче магніт, притягує до них різні проблеми. А вони й раді, тому що тоді можуть «впасти вам на вуха» і цілі дні безперервно розповідати про все погане, що з ними трапилося.

Вчиняючи подібним чином, вони на короткий час почуваються краще. Ну а вам доводиться мати справу з їхнім вантажем негативної енергії.

3. Того, хто постійно критикує всіх.

Він або вона постійно критикують усіх і все, не шкодуючи нікого, навіть найближчих людей. Вони готові критикувати навіть тих, кого не знають особисто!

Вони роблять це для того, щоб хоч якось відволіктися від реалій свого життя. Обрушуючи на оточуючих водоспад їдкої критики, вони намагаються відволіктися від своїх справжніх почуттів та втекти від власного життя.

Люди такого типу змушують вас відчувати негативні почуття щодо навколишнього світу і навіть вас самих. Вони наповнюють ваше життя стресом і тривожністю, і, нарешті, наче вампіри, забирають у вас вашу енергію!

Що ж вам робити, щоб очистити життя від впливу негативних людей (і, наскільки це можливо, від них самих)?

1. Намагайтеся зрозуміти, від кого саме походить негативна енергія.

Часто, потрапляючи в суспільство інших людей, ми відчуваємо себе так, наче хтось із них краде нашу енергію. Як це сприймається? Це означає, що варто нам побути в компанії цієї людини (або навіть просто з нею поговорити), як ви починаєте почуватися втомленими та пригніченими.

Варто чітко визначити, хто в нашому оточенні є «енергетичним вампіром» і після цього переходити до другого кроку.

2. Завжди пам’ятайте про почуття власної гідності.

Після того, як ви розпізнаєте енергетичного вампіра, постарайтеся мінімізувати його вплив, зосередившись на власній енергії та почутті власної гідності.

Адже ви не хочете заразитися негативними думками оточуючих? Ну так ось, щоб цього не сталося, ви повинні завжди пам’ятати про те, що варті більшого.

3. Усуньтеся від негативних людей та їх енергії.

Розпізнавши негативних людей у ​​вашому житті, потрібно бути готовими до того, що вам доведеться відпустити їх. Повірте, щойно це зробите, одразу відчуєте, наскільки виріс рівень позитивної енергії у вашій душі.

Це не означає, що ви повинні їх ненавидіти, ні. Просто ваша любов до себе стоїть на першому місці, і ви не маєте наміру дозволяти своїй енергії витікати в нікуди.

Пам’ятайте – ви зовсім не повинні бути нічиєю жертвою – поважайте і себе, і свою енергію!

4. Зосередьтеся на позитиві.

Зверніть увагу на ті заняття, які приносять вам радість та задоволення, і заразом – на позитивних людей у ​​вашому оточенні.

Насправді все просто: якщо ви оточите себе негативними людьми, ви самі станете негативними.

Постарайтеся, щоб у вашому житті було місце лише для позитивних людей та подій.

Намагайтеся якнайсильніше відсторонитися від токсичних людей — як ментально, так і фізично. Запам’ятайте раз і назавжди — ви нічим не зобов’язані, і найважливіша енергія у світі — ваша власна. Ви не можете ні бути щасливі самі, ні зробити щасливим будь-кого, якщо ви сповнені негативної енергії.

Коли почнете розуміти і усвідомлювати, хто з вашого оточення псує вам життя, ви неодмінно захочете оточити себе джерелами позитивної енергії, які позитивно впливатимуть на ваше благополуччя.

Не дозволяйте токсичним людям отруювати енергію вашої душі!

Джерело