Чоловік відвертається від вас уві сні? Ось що це означає!

Чоловік відвертається від вас уві сні? Ось що це означає!

Кохана людина знає все про те, як вам зручніше спати. Зазвичай у кожного партнера є своя сторона ліжка, свої подушки, свої звички.

Але що, якщо чоловік уві сні повертається до вас спиною? Чи означає це, що він вас розлюбив? Або навпаки, він настільки впевнений у своїх почуттях, що не потребує в постійному нагадуванні?

Це питання цікавить не лише вас. Вчені з Хартфордширського університету (Великобританія) опитали пари, щоб з’ясувати, як вони сплять.

Ось які результати вони отримали:

  • спина до спини — 42%;
  • обличчям в один бік (з обіймами або без) — 31%;
  • лицем до лиця — 4%.

Але важливішою за все виявилася відстань між сплячими

Згідно з результатами дослідження, ті люди, що сплять менше, ніж у 2,5 см один від одного (таких було 12%), набагато щасливіші у відносинах, ніж люди, що зберігають дистанцію більше 76 см (таких було всього 2%).

Виходить, що набагато важливіше зберігати контакт, ніж лежати в певній позі. Адже близькість породжує відчуття комфорту і безпеки. Якщо партнер повертається до вас спиною, це ознака кохання й довіри. Це означає, що він не боїться впускати вас в особистий простір. Це означає, що ваші відносини досягли стабільного рівня.

Однак не забувайте про важливість фізичного контакту! Чим далі один від одного ви спите, тим більше віддаляєтеся у відносинах. А чим ближче (незалежно від обіймів) — тим міцніше відносини.

Джерело