90% чоловіків, у яких все погано з дружинами, дуже схожі між собою

90% чоловіків, у яких все погано з дружинами, дуже схожі між собою

Спостереження психолога…

Чоловік переді мною роздратовано ділиться проблемами:

1. У мене мало енергії та сил займатися чимось, якесь вигоряння та відсутність радості у справах.

2. Стали гіршими стосунки з дружиною. Я вдома чекаю підтримки та турботи, а не винесення мозку.

Василеві 40 років і він думає, що подібні проблеми рідкісні. Я сумно усміхаюся, бо це не так. Дві проблеми вище нерозривно пов’язані одна з одною.

Я бачив таких чоловіків багато разів і завжди все починається з того, що у людини апатія, а закінчується тим, що з дружиною проблеми. Плюс до цього чоловік завів роман на стороні або просто ходить до нічних метеликів/масажисток.

Через кілька сотень годин консультацій та аналізу подробиць особистого життя, я відтворив картину, як це трапляється. Усі нюанси описувати не буду, бо про це я написав цілу книгу і одного матеріалу не вистачить.

Виділяю ключові моменти:

1. На етапи флірту та близького знайомства натхнення між М та Ж виникає саме по собі завдяки гормонам. Пара дбає один про одного, у них яскраві емоції, а на проблеми вони заплющують очі або швиденько їх вирішують.

2. На етапі спільного життя та побуту з’являються перші серйозні складнощі, які, очевидно, потрібно вирішувати спільно. І тут можливі 2 варіанти:

Чоловік допомагає своїй подрузі, беручи відповідальність на себе, і вони разом все вирішують, вона захоплюється ним та відповідає взаємністю. Тут натхнення та емоції залишаються, мотивація та енергія у пари на висоті, вони разом живуть та радіють.

Чоловік не допомагає жінці, вважаючи її проблеми фігнею, тарганами, “виносом мозку” і т.д. і т.п. (називайте як хочете). Жінка розчарована в чоловікові, перестає шанувати його, і не хоче підтримувати його і взагалі не хоче (в сеkсуальному плані). У результаті чоловік ще більше не бажає їй допомагати, жінка його «пиляє», відбуваються скандали. Натхнення та мотивація пропадають.

Як тільки чоловік перестає займатися вирішенням сімейних труднощів (і втікає з конфліктів), жінка перестає поважати його. Як тільки вона перестає поважати його, стає холодна.

У цьому і є ключова схожість. Чоловіки ігнорують жіночі бажання та запити, вважаючи їх нісенітницею. Так, вони можуть заробляти гроші або навіть поступатися дружині в конфліктах, але по-справжньому їх не хвилюють її емоції і переживання. Їм хочеться, щоб дружина просто не діставала їх.

Підсумок № 1: дружина холодна і каже чоловікові “ні” на його активність. Чоловік звинувачує дружину, вважає, що проблема у ній.

Підсумок №2: раз із дружиною все погано, чоловік починає спілкуватися з іншими дівчатами, які відповідають взаємністю. Там закоханість, немає проблем, образ, все класно.

Тільки всередині гризе невирішена проблема з дружиною. Холодна родина. Образи. Скандали. Звідси втрата мотивації та енергії. Звідси небажання нічого робити.

Як це вирішувати? Ухвалити тверде рішення відновлювати відносини. Або, якщо все дуже погано, розлучатися, і не тягнути на дно ні себе, ні дружину.

Джерело