4 ознаки того, що він хоче тривалих відносин, але боїться зізнатися

4 ознаки того, що він хоче тривалих відносин, але боїться зізнатися

У вас у житті теж, напевно, бувало так, що після кількох побачень, ви починали задаватися питанням, чи він закоханий у вас чи ні.

Краще, звичайно, запитати про це безпосередньо. Можливо, виявиться так, що думки та почуття, які він носить у собі, співзвучні з тим, що відчуваєте та думаєте ви самі. Звичайно, для цього потрібно набратися сміливості, але якщо ви розраховуєте з цією людиною створити серйозні стосунки – краще поговорити на цю тему відкрито.

Однак якщо ви не відчуваєте в собі сміливості почати розмову або хочете перестрахуватися, зверніть увагу на ці 4 ознаки, які свідчать про те, що він ставиться до вас дуже серйозно.

1. Він завжди десь поруч із вами

Найперша і очевидна ознака: якщо він по-справжньому зацікавлений, він намагатиметься перебувати поряд з вами. Навіть якщо його не буде поруч фізично, він все одно намагатиметься дати про себе знати будь-яким способом.

Якщо ж у найромантичніший період залицянь вам часто доводиться замислюватися про те, що його давно не було видно, це означає, що незабаром він назавжди зникне з поля зору. Тому що якщо чоловік хоче створити з вами тривалі стосунки, він намагатиметься робити все, щоб ви не забували про нього.

2. Він усе планує сам

Він буде бажати, щоб вся ваша свідомість була захоплена ним одним, тому намагатиметься якомога раніше розпланувати всі найближчі ваші зустрічі. Він сам пропонує, що ви вдвох робитимете на вихідних, а наприкінці побачення будує плани на наступну зустріч із вами.

І якщо до кінця зустрічі він скаже щось на кшталт: «Я напишу тобі… Може, якось зустрінемося», тоді це точно є негарним натяком на те, що ви для нього є лише запасним варіантом.

Так що не потрапте у пастку, бо для правильного чоловіка ви завжди будете пріоритетом. Як кажуть італійці, numero uno.

3. Розвиток відносин

Якщо у нього справді на вас великі плани, тоді він намагатиметься проводити з вами якнайбільше часу. Це означає, що він буде не просто фізично присутнім, але і постарається приділити вам всю свою увагу.

Він прямо попросить, щоб ви подарували йому свій час, а у відповідь подарує вам всього себе. І завдяки йому ваші стосунки зроблять новий крок уперед: він поділиться розповіддю про потаємні моменти свого життя, розповість про свою улюблену музику, про роботу та інші важливі особисті подробиці, тому що хоче, щоб ви у всіх сенсах стали частиною його життя.

4. Почуття спокою

Цілком природно, що поряд зі своєю людиною у вас виникає відчуття спокою та задоволеності. Ви почуватиметеся розслабленою у його присутності, тому відносини будуть прогресувати найорганічнішим чином.

Дослідження, проведене для книжкового проекту Everlasting, під час якого були опитані найщасливіші подружні пари, дозволило з’ясувати, що головним «клеєм» їхніх стосунків були комфорт та легкість, які вони відчували поряд.

Якщо стосунки з обранцем більше нагадують боротьбу, то, можливо, настав час рухатися далі. Але якщо поруч із цим чоловіком ви заспокоюєтеся і настрій піднімається, то, як то кажуть, треба брати!

Таким чином, у гармонійному союзі навіть процес подолання перешкод здаватиметься справою досить простою. У будь-якому випадку, проблеми у стосунках стануть відносно менш напруженими та більш простими для вирішення.

Якщо у ваших відносинах присутні всі ці чотири ознаки, то, значить, він і є «той самий». Дайте йому час подолати страх, перш ніж він зізнається у своїх почуттях.

І навіть якщо поки що поруч з вами немає такого чоловіка, не варто засмучуватися. Пам’ятайте, що ви є прекрасною жінкою, гідною любові. Поява правильного чоловіка у вашому житті – це лише питання часу. Якось він з’явиться на порозі вашого життя, і ви все зрозумієте.

Джерело