Чоловіки завжди говорять правду, але жінки воліють її не чути…

Чоловіки завжди говорять правду, але жінки воліють її не чути…

Нещодавно отримала листа:

«Є тема, яка викликає в моєму житті, думаю, і в житті інших жінок, недорозуміння: як правильно поводитися на початку стосунків та, які загальні помилки роблять жінки. Якщо Вам є чим поділитися, то буду дуже вдячна».

Мені дійсно є чим поділитися, і сьогодні я розповім вам про одну з найпоширеніших жіночих помилок.

Отже, головна помилка – це схильність домислювати, придумувати те, чого немає і сприймати бажане за дійсне.

Саме тому наші надії часто не виправдовуються. Ми самі прив’язуємося до того, хто і в стосунки з нами то не вступав. Ми відчуваємо біль, плачемо, а потім роками відходимо і відновлюємося.

Страх самотності змушує нас вступати в заздалегідь безперспективні стосунки. Ми завжди відчуваємо, що це за чоловік і чи підходить він нам, але сподіваємося, що ми його змінимо і переробимо. Не варто засновувати своє життя на ілюзіях, бо розчарування неминучі, тому що ілюзії закінчуються, а люди не міняються.

Чому жінки часто домислюють, замість того, щоб дізнатися інформацію, якої недостатньо, поговорити, з’ясувати те, що хочеться знати? Багато хто боїться це робити. Бояться «злякати». Йдуть на побачення, вступають у стосунки … А коли ж говорити про головне, якщо не на початку знайомства?

Якщо чоловік говорить, що не готовий до серйозних стосунків, не потрібно думати, що він соромиться або скромно зауважує, він просто не закоханий і серйозно вас не сприймає. Інтерес до жінки, як до обраниці, у чоловіка виникає відразу, і зазвичай цю думку він не змінює. Не потрібно домислювати свій контекст, якщо чоловік говорить, що не хоче одружуватися, значить він не хоче одружуватися САМЕ НА ВАС. А що ми думаємо? «Я постараюся і він захоче».

Якщо він не дзвонить, значить, йому немає до вас справи, а не тому, що він зайнятий або немає можливості зателефонувати.

«Якщо він не дзвонить, треба просто перестати про нього думати. Це все, що Ви повинні зробити. Ось так просто ». Й. Берг.

Якщо не знайомить з друзями, з батьками, то значить не сприймає вас в серйозно. Або чоловік пропадає тижнями, практично не проявляє ініціативи для розвитку стосунків, а ми сидимо і чекаємо: «У нього, напевно, щось трапилося, зараз розбереться зі справами й все налагодиться». Налагодиться? Ні звичайно. Чоловіки Завжди говорять правду, а жінки воліють її не чути

Якщо ініціатива йде тільки від вас, то це означає що перспектив у стосунків немає і не буде. І не варто чекати. Якщо він скасовує зустрічі, весь час зайнятий, ви рідко бачитеся, то він не зацікавлений в вас. Не варто виправдовувати його і вводити себе в оману.

Іноді чоловік може прямо сказати: «Знайди собі іншого, я тебе не гідний». І що? Жінка тут же починає думати, що вона для нього занадто гарна, і він відчуває невпевненість. Ні, він відчуває, що ви йому не підходите або у нього з’явилася інша жінка, просто не знає, як сказати вам це м’якше.

Сексуальні стосунки також не говорять про те, що у вас все серйозно. Особливо, якщо тільки секс лежить в основі ваших стосунків. Потрібно дуже чітко розділяти чоловічу пристрасть і бажання бути з вами. Жінка завжди плутає ці дві речі. І якщо чоловік хоче вас, то це не означає, що чоловік закоханий. Не поспішайте з близькістю, дайте собі та чоловікові час, щоб зрозуміти, чи має він до вас інтерес крім сексу? Якщо ви спілкуєтеся вже тривалий час, а чоловік не говорить вам про свої почуття, слів любові, це означає, що кохання у нього до вас немає, а не тому, що боїться зізнатися і не може знайти слів.

Не придумуйте почуттів, яких просто немає. Адже потім ви самі починаєте в це вірити, будувати плани на спільне життя, а чоловік навіть не здогадується про це, він лише проводить час. А коли руйнуються надії – це завжди боляче.

Також важливо чесно відповісти собі на наступні питання:

Яке місце я займаю в житті цього чоловіка?

Чи це дійсно серйозні стосунки,

Або я собі їх придумала?

І зверніть увагу, чи говорите ви серйозно про ваші стосунки?

Чи говорить чоловік про спільне майбутнє?

Чи відчуваєте ви теплоту, або, навпаки, дистанцію і холод?

У стосунків має бути розвиток, якщо вони розвиваються мляво або завмерли – значить, чоловік, на жаль, не сприймає вас серйозно. Не потрібно його виправдовувати. І якщо ви розумієте, відчуваєте, що чоловік вас не любить, не потрібно намагатися заслужити його любов, випросити, витребувати, наполегливо намагаючись щось зробити, щоб стосунки розвивалися. І навіть, якщо чоловік і одружиться з Вами (таке теж буває), нічого з цього доброго не вийде. Він все одно рано чи пізно піде до коханої жінки.

Якщо ви недавно познайомилися з чоловіком, відмовтеся від наївності, спробуйте почути те, що говорить вам партнер, а не те що ви хочете чути. Чоловіки ЗАВЖДИ ГОВОРЯТЬ ПРАВДУ, тільки жінки вважають за краще її не чути. Починайте стосунки без ілюзій і фантазій. Навіщо собі щось придумувати? Не потрібно в чоловікові шукати те, чого немає. Просто спробуйте побачити те, що Є. Тоді і не буде болючих розчарувань. А також не забувайте про свою жіночу гідність і не дозволяйте себе використовувати.

Цікаві думки? Погоджуєтесь з ними чи ні? Діліться думками та враженнями в коментарях.

Джерело