3 пункти, які чоловік здатен зробити тільки для коханої жінки

3 пункти, які чоловік здатен зробити тільки для коханої жінки

Через 2 тижні після мого весілля, батьки оголосили, що розлучаються. Для мене це була трагедія. 27 років шлюбу і такий кінець. Переносила я це важко, часто стала плакати, погано їсти, не хотіла виходити з дому. І весь цей час поруч зі мною був мій чоловік, який не засуджував, не вимагав і навіть не просив. Взагалі. Ні про що.

Коли я помітила це, то якось змінилася сама. Раптом прийшла абсолютно тверда впевненість, що він любить мене. Про це говорили його вчинки, слова, якісь ледь помітні знаки уваги.

І, знаєте, можна сказати, що кожен чоловік любить по-своєму і проявляє цю любов теж з своїми особливостями. І це теж буде вірно, просто я, розмірковуючи над усім цим, прийшла до висновку, що є в поведінці закоханих чоловіків дещо спільне.

Він вас слухає

Не просто сидить поруч і чекає, поки ви нарешті виговоритеся, а слухає і намагається зрозуміти, що вас турбує. Це і є той важливий фундамент в будь-яких відносинах. Це означає, що він не байдужий і йому не все одно.

Він говорить з вами

Він може затіяти суперечку або просто запитати поради. Це означає, що він вам довіряє. І любить досить сильно, щоб вирішувати якісь питання разом з вами.

Він готовий змінити свою думку

Навіть самий впертий чоловік готовий змінити свою думку, просто не заради кожної жінки. А ще це ознака того, що людина відкрита вам.

Джерело