За які поради приходить покарання згори

За які поради приходить покарання згори

«Чому б вам не зробити так і так?», – іноді дають пораду.

Вона буває двох видів: просто безглуздою. Тому що людина щиро хоче допомогти, але абсолютно не враховує реалії вашого життя. А ось порада другого типу – це замасковане підкреслення своєї переваги на тлі вашого приниження. Це такі хвастощі. І за них приходить розплата.

Можна хвалитись скільки завгодно, це не злочин. Але замасковані отруйні хвастощі за рахунок іншого – це зле діяння. І воно карається.

Одна бідна актриса казала іншій, що треба летіти до мами, та захворіла. А летіти треба сім годин із пересадками. Це так тяжко, у мене тиск! На квиток позичила гроші, а летіти важко.

А інша актриса, яка жила на утриманні у багатого чоловіка, невимушено дала пораду: «А ти купи квитки до бізнес-класу. Це дуже полегшує дорогу. Ми літаємо на Мальдіви лише у бізнес-класі. Дуже зручно!”.

Бідолашна актриса поскаржилася, що від нервів живіт розболівся. Їсти нічого не можу! А багата сказала, що треба снідати чорною ікрою на скибочці підсмаженого багету. У неї теж болів живіт від устриць. Але правильний сніданок вирішив проблему за тиждень! Спробуй.

Бідолашна актриса сумно усміхнулася, рукою махнула і сказала, що чоботи розклеїлися, які тут багети з ікрою.

А багата відповіла, що взуття треба купувати лише в Італії.

Розумієте, багата актриса добре знала становище бідної. Сама нещодавно жила в акторському гуртожитку, їла локшину з коробочки. Але вона насолоджувалася діалогом, всі слухали її поради та заздрили. На тлі бідної актриси вона виглядала надзвичайно успішною. Як королева! І привертала увагу.

І привернула. Злі сили також уважно таке спостерігають. Слухають і посміюються. «Як ти сказала? Треба брати приклад із тебе, бути багатою та здоровою? І додай, що ти сама всього досягла. Просто треба вміти добиватися!

Так хіхікають злі сили. А потім позбавляють порадника його переваг. Несподівано та раптово.

Багата актриса захворіла. Роботу втратила, а її супутника життя посадили до в’язниці через махінації. Квартиру забрали, машину також. Залишилися лише фотографії від хорошого життя. Від яких ставало тільки гірше.

І ніхто, крім бідної актриси, не відвідує її та не купує їжу та ліки. Тому що люди не забувають таких порад ніколи. Добрі прощають. І приходять на допомогу. Але добрих мало.

Автор: Анна Кір’янова