Це проста і сувора правда: якщо чоловік не добивається вас – ви йому не потрібні

Це проста і сувора правда: якщо чоловік не добивається вас – ви йому не потрібні

У сучасному світі жінки досить часто першими роблять крок у стосунках і часом, домагаючись своєї мети, поводяться вельми агресивно.

По правді кажучи, чоловік може відповідати взаємністю наполегливій жінці. Однак велика ймовірність, що він буде не досить серйозно сприймати такі стосунки. Він буде постійно шукати відповіді на запитання про те, чи може він знайти когось кращого. Чоловікові необхідно відчувати, що він мисливець, а не навпаки.

Уявімо, що чоловік не зацікавлений у стосунках. Ви дійсно думаєте, що поспостерігавши, наскільки сильно в ньому зацікавлені, він проявить такий же пристрасний інтерес у відповідь?

Жорстока правда: які б витончені виправдання ви не знаходили тому факту, що чоловік пасивний, всі вони виявляться в результаті помилковими.

Чоловік, який щиро хоче бути з вами, буде старатися. Якщо він не починає «полювати» і не проявляє ніякої зацікавленості можливими стосунками, вам доведеться рано чи пізно змиритися: ви просто йому не цікаві. Все просто.

Якщо чоловік дійсно хоче бути з вами, його ніщо не зупинить. Точніше сказати, єдина людина, яка може перешкодити йому досягти мети, – це ви самі. Все інше – не перешкода і не причина.

Чоловіки думають не так, як жінки. Усвідомивши, що він чогось хоче, він робить все для того, щоб це отримати. Як правило, чоловік не соромиться і не боїться завойовувати жінку, до якої його тягне. Навіть якщо він не може ось так відразу взяти і відкритися вам, рано чи пізно він дасть зрозуміти, що ви йому подобаєтеся. Не сумнівайтеся в цьому.

Це закладено в чоловічій природі. Чоловік робить перший крок. Він тримає ситуацію під контролем. Він намагається завоювати серце вподобаної дівчини. Так проявляється його мужність.

У випадку жінок, все трохи інакше. Вони вміють знаходити причини, що їм щось потрібно або не потрібно. Це стосується не тільки матеріальних благ, а й чоловіків. Жінки знаходять пояснення і переконують себе в тому, що їм хтось подобається або не подобається. У разі чоловіків, все простіше. Вони або відчувають потяг, або ні.

Якщо чоловік упевнений в тому, що у нього є шанс на стосунки зі вподобаною дівчиною, він обов’язково відкриє на неї «полювання» і докладе всіх зусиль для того, щоб бути поруч з нею.

Є деякі речі, про які жінка повинна знати. Незважаючи на те, що “полює” чоловік, дівчині, природно, теж необхідно включитися в цю “гру”. Їй варто бути відкритою до цього спілкування.

Якщо ви зацікавлені у стосунках, як і ваш «мисливець», ви можете подати йому «сигнал до дії»: бути милою і чуйною. Все це може привести надалі до прекрасних відносин.

Якщо ж жінка буде демонструвати тільки холодність і байдужість, то, врешті-решт, залишиться одна.

Чоловіки, як правило, дуже гостро сприймають відмову. Проте, вони отримують її частіше, ніж жінки.

Для закоханого чоловіка – відстань не є перешкодою. Навіть якщо улюблена жінка живе на іншому кінці світу, він все одно знайде спосіб щодня нагадувати їй про свою любов. Якщо ж чоловік не зацікавлений, він навіть і пальцем не поворухне, незалежно від того, де ви знаходитесь.

Ви зустріли чоловіка, який вам сподобався? Він хороший собою, привітний і товариський? Він вам подобається, але не проявляє романтичного інтересу? Швидше за все, він сприймає вас як друга.

Коли жінка дійсно приваблює чоловіка, він не намагається приховати емоцій і почуттів. Він не поводиться з дівчиною так, як він звик спілкуватися з друзями. Він обов’язково покаже, як багато вона для нього означає.

Якщо ви дійсно подобаєтеся йому, він буде дзвонити і писати. Він запросить вас на побачення і буде робити компліменти. Він не дозволить нікому і нічому перешкодити розвитку вашого спілкування. Чоловіки так влаштовані. Вони з нетерпінням чекають шансу зробити перший крок.

Якщо чоловік не проявляє ніякої ініціативи, саме час відпустити цю історію і почати рухатися далі! Вам потрібен той, хто буде готовий доводити, що зацікавлений в вас так само сильно, як і ви в ньому (або навіть більше).

Джерело