3 золоті правила у спілкуванні з чоловіками, які допоможуть уникнути самотності в старості: поради від Марлен Дітріх

3 золоті правила у спілкуванні з чоловіками, які допоможуть уникнути самотності в старості: поради від Марлен Дітріх

Як одна з найбажаніших жінок 20 століття, Марлен Дітріх точно знала, як спілкуватися з чоловіками. 

Хто така Марлен Дітріх?

Багато про неї говорити не варто. Достатньо знати – що у 99-му році вона опинилася у списку найвидатніших актрис за всю історію існування Голлівуду – їй було відведено 9-ий рядок рейтингу.

І навіть сьогодні, в пам’яті людей вона залишається однією з найпривабливіших жінок. Актриса за покликанням від природи. А її ідеальний баланс між пороками та невинністю, красою та неприступністю досі викликає в жінках сучасності почуття заздрості.

І якщо до чиїхось порад прислухатися щодо правильного спілкування з чоловіками, то в перших рядах повинні стояти правила Марлен Дітріх . Приємного читання!

1. Вміння вислухати – ось що цінно для чоловіків.

Досконалі форми, довгі ноги – це чудово. Але ніяка краса нездатна утримати надовго чоловічу увагу. Люди звикають до всього і навіть до чудової жінки поруч, про яку колись могли лише мріяти.

Справжня жінка – та, що може не тільки розповідати про власні проблеми, але й вислуховувати його проблеми, приймати чоловічу думку до уваги. І коли щось йде не за планом, більшість жінок припускаються помилки – починають лаяти чоловіка.

Але набагато правильніша позиція – дізнатися в нього, чому він вчинив саме так і поговорити по-людськи, не переходячи на образи.

Відносини, де жінка починає «пиляти мозок» повільно, але впевнено котяться в прірву. І як тільки його терпіння закінчується, «в’яне» кохання і ставиться штамп у паспорті про розлучення. Розмовляючи із чоловіком, прислухаючись до нього, можна зрозуміти – що потрібно саме йому від стосунків. Так і тільки так можна жити у шлюбі, а не виживати.

2. Подяка – це важливо!

У відносинах ніхто нікому нічого не винен. Є лише щире бажання. І коли чоловік доглядає, купує квіти, возить відпочивати – йому обов’язково треба дякувати.

Він робить це щиро без задньої думки. Але коли не отримує зворотного зв’язку хоча б у вигляді подяки, вмить перегоряє і починає робити для своєї жінки все менше і менше.

Саме усвідомлення того, що чоловік працює для жінки – щоб вкотре порадувати – вже найцінніший подарунок. І натомість їм не потрібні рівноцінні подарунки, чоловікам досить такої ж щирої радості на обличчі жінки та звичайної подяки.

Підлаштуватись – ось, що дійсно важливо для жінки, якщо вона хоче здорових стосунків. Але підлаштуватися так, щоб не суперечити власним інтересам.

3. Нетактовність як спосіб все зіпсувати.

Не тільки чоловіки бувають нетактовними, а й жінки теж. Щораз прямо говорити чоловікові: «Ти набрав зайву вагу – йди в спортзал» – програшна стратегія, де єдиним наслідком стає образа. Адже замість підтримки він від своєї коханої отримує докори. Набагато краще піти іншим шляхом, обіграти його хитрістю – запросити скласти компанію у спортзалі.

Одного разу, другого, третього – і там він сам втягнеться, поступово побачивши результат. Розумні підходи працюють краще і не «б’ють» по живому, не зачіпають гідність чоловіка.

До чоловіків потрібний свій підхід. І хороша та жінка, яка його знає, а не сліпо слідує поганій інтуїції, сподіваючись отримати гідний результат.