6 речей, на яких ніколи не можна економити: висновки від відомого психолога

6 речей, на яких ніколи не можна економити: висновки від відомого психолога

У важкі та тривожні часи гроші треба витрачати дбайливо, розумно. Мати хоч невеликий запас на майбутнє. Стриманість та скромність вітаються у непрості часи. Але є речі, на яких не варто заощаджувати. І люди, на яких заощаджувати не варто. Якщо, звісно, ​​є кошти.

Не слід заощаджувати на дітях. Все, що ви їм купите, для них зробите, потішите їх – запам’ятається назавжди. Другого дитинства не буде. І все радісне, добре, приємне можна і потрібно купувати своїм дітям. Це і тривогу понизить, підніме настрій. І вам, і дитині, звісно…

Не слід економити на батьках, на літніх родичах. Хто знає, скільки ще свят залишилось у них попереду? Поки є можливість, треба бути щедрим до стареньких, до тих, у кого обмежений ресурс часу та грошей.

Ці витрати окупляться, як не дивно. Турбота, кохання, повага – ось у чому сенс витрат на літніх родичів. Це добре діяння, воно окупиться і обернеться прибутком та душевним спокоєм.

А із матеріальних придбань економити не треба на їжі. Ви повинні живити свій організм найкращими продуктами для зміцнення сили та здоров’я. Вони дуже знадобляться у скрутний час, дуже!

А смачне підвищує настрій, слугує нагородою за працю, мотивує. Їжа – це паливо та мотивація. Якщо є можливість, треба купувати найкраще з того, що можете собі дозволити.

На здоров’ї теж заощаджувати не треба. Якщо є можливість, треба зміцнити своє здоров’я, зуби полікувати, відвідати лікарів… Так ми готуємося до непростого часу, приводимося до ладу.

Хороший одяг та взуття – теж дуже важливо. І заощаджувати на них не треба. Красиві, модні речі піднімуть самооцінку. Люди сприйматимуть вас інакше, краще. І настрій підніметься, а разом з ним зміцниться і захист від негараздів і тривог.

Нешкідливі розваги, відпочинок, хобі – теж не слід собі це забороняти. Це дуже важливі речі для нашого морального самопочуття, це позитивні емоції, яких не так багато в житті. Адже саме позитивні емоції сприяють нашому захисту та зміцнюють здоров’я.

А те, що ви купили, використали, віддали, якщо ви зробили це правильно – примножить ваші сили і дасть потім можливість заробити ще більше грошей. Економія потрібна, звісно. Але на цих речах і людях економити не варто. Це – найкращі вкладення.

Автор: Анна Кір’янова