6 жіночих жестів, які зведуть з розуму будь-якого чоловіка

6 жіночих жестів, які зведуть з розуму будь-якого чоловіка

Жінки притягують чоловіків, як магнітом. Природа нагородила нас дивовижними здібностями. Крім нашої зовнішньої привабливості, у нас є ще парочка секретних прийомів, від яких всі чоловіки втрачають голову. Жіноча чарівність неперевершена!

Чоловік не може існувати без жінки. Ви – це найцінніше, що у нього є. Йому подобається те, що відбувається між вами. Більш того, він кохає вас.

У той же час, у кожної жінки є свої звички, які дратують чоловіків. Наприклад, ви любите “висіти” на телефоні або ж весь час ведете себе, як дитина, навіть в серйозних ситуаціях. Але незважаючи на це, він продовжує кохати вас, тому що ваша чарівність зводить його з розуму!

Жінки можуть про це навіть не здогадуватися, але чоловікам багато в них подобається. Ми можемо зробити який-небудь жест або сказати фразу, навіть не замислюючись, наскільки це важливо для чоловіків. Давайте розглянемо уважніше.

Ви кладете голову йому на груди

Чоловікам це дійсно подобається! Вони від цього відчувають себе всесильними героями, здатними захистити своїх дам. Цим жестом ви показуєте чоловікові, що вам добре з ним і ви йому довіряєте. Його це окрилює.

Ви торкаєтеся його волосся

Коли ви куйовдите і перебирає йому волосся, ви не тільки приносите фізичне задоволення (хоча це дійсно дуууже приємно). Ви даєте йому відчути себе коханим і потрібним. У цей момент він точно на сьомому небі!

Ви говорите про нього в соцмережах тільки хороші речі

Чоловікам подобається чути прилюдні компліменти від своїх дам. Їм важливо знати, що ви про них думаєте. І важливо знати, що ви думаєте про них добре. Якщо ви похвалите свого чоловіка на людях, його просто буде розпирати від щастя.

Ви слухаєте його

Для чоловіків важливо, коли ви їх слухали. Вони цінують це. Їм подобається ваша увага і інтерес під час розмови.

Ви надсилаєте повідомлення або телефонуйте, коли він з друзями

Чоловікам подобається ваша увага, тому ваш дзвінок або повідомлення порадує його. Для чоловіка дуже важливо знати, що ви думаєте про нього, коли його немає поруч. А ще це привід для нього гордитися вами перед своїми друзями.

Ви проявляєте свої почуття

Навіть найменший прояв уваги цінний. Для чоловіків ці дрібниці дуже важливі, адже вони показують, що ви любите і піклуєтеся про них.

Джерело