3 жіночі моделі мислення і поведінки, які зводять чоловіків з розуму

3 жіночі моделі мислення і поведінки, які зводять чоловіків з розуму

Ми часто говоримо про жіночу силу, але як же насправді виглядає ця якість? У чому різниця між реальною впевненістю у своїх силах та підробкою під неї?

Справжня впевненість у собі – це не щось розпливчасте, це певна якість, яка змушує вас говорити по-іншому, спілкуватися з людьми по-іншому і навіть думати по-іншому.

Якщо ви дійсно хочете почати виділяти справжню впевненість, яка зводить чоловіків з розуму, то настав час подумати про деякі особисті якості. Давайте обговоримо три моделі мислення та поведінки, які допоможуть вам знайти ту особливу жіночу харизму, яка приваблює чоловіків.

1. Ти мені не потрібний… Але я знаходжу тебе цікавим

Така ваша поведінка дозволяє чоловікові відчути подвійне тяжіння. У такому разі, з одного боку, ви здається незалежною. Ви зовсім не шукаєте того чоловіка, який піклуватиметься про вас. Ви й самі добре справляєтеся — самі собою є щасливою людиною, здатною отримувати радість від життя без стосунків, від яких залежите.

Таке мислення дозволить знайти дуже сильний образ, який багато чоловіків сприйматимуть як виклик, тому намагатимуться стати ще кращими, щоб справити гідне враження.

Ваша зацікавленість сприйматиметься чоловіком як особливий дар. Чоловікам не подобається, коли ними цікавляться лише через кар’єрні досягнення, гроші або зовнішність. Вони хочуть, щоб їх любили за розум, цінували особисті якості. Ось чому прояв інтересу до нього як особистості змусить його відчути буквально магічне тяжіння. Ви не чекаєте на подарунки і якісь особливі дії (як це буває з більшістю жінок), швидше ви знаходите його привабливим через те, яким він є.

2. Я точно знаю, чого хочу

Найчастіше поведінка, мислення та розмови багатьох жінок бувають продиктовані настроєм. Чоловікам не хочеться чути, що ви свідомо відмовляєтеся від етапу флірту на початковому етапі, що втомилися від усіх цих ігор і що просто шукаєте гідного чоловіка, який поводитиметься правильно.

Це все кліше, які можна застосувати до будь-якого чоловіка – яким би потворним, красивим, бідним, багатим, нормальним чи божевільним він не був. Але чоловік навряд чи почуватиметься щасливим лише від того, що він просто хороша людина, яка з’явилася у потрібний час.

Він хоче почуватися особливим. Він хоче відчути, що ви встановили високі критерії для того чоловіка, якого шукаєте; що на вас не так легко справити враження; що не просто шукаєте якогось пристойного хлопця – ви чекаєте на ідеального чоловіка, кращого чоловіка, найсексуальнішого чоловіка, який відповідає всім вашим високим стандартам.

3. Ви не намагаєтесь його контролювати. Ви хочете, щоб він проявляв себе як вільна особистість

Це ще один важливий момент, який багато жінок не беруть до уваги, особливо після того, як у їхніх стосунках з чоловіком з’являється інтимна близькість. У цей період жінок охоплюють материнські інстинкти, тому вони надто багато часу присвячують виправленню вад свого партнера, коли їм, навпаки, потрібно заохочувати його залишатися незалежною особистістю.

Сильній жінці не доводиться боротися з власною невпевненістю – тому у неї не виникає мотивації контролювати чоловіка, тримати його в вузді або робити спроби зробити його “кращим”. Вона заохочує його незалежну поведінку. Вона не намагається придушити його думки та почуття. Її приваблює його природна натура та потужні особисті якості.

Почати чіплятися до нього, змінювати його, сперечатися з ним і якимось чином обмежувати його – означало б знищити того самого чоловіка, який так сподобався на початку!

А ось у присутності впевненої у собі жінки чоловіки відчувають себе сильнішими та вільнішими. Все, що вони відчувають у цих відносинах, – це кайф, внутрішнє збудження та бажання проводити час із обраницею. Це цікавість і тяжіння, що виникає та розвивається між двома впевненими в собі особистостями.

Джерело